
Урса (Ursa): контрпіки та збірка в Dota 2
Урса (Ursa) у Dota 2: хто контрить, проти кого сильний, з ким краще разом і збірка — старт, чоботи й предмети протягом гри на свіжому патчі.
Збірка Урса (Ursa)
Старт
- Quelling Blade
- Tango
- Iron Branch
- Magic Stick
- Faerie Fire
Чоботи
- 7 хвPhase Boots
- 7 хвPower Treads
Протягом гри
- 2 хвMagic Wand
- 10 хвPerseverance
- 14 хвBattle Fury
- 17 хвBlink Dagger
- 23 хвSkull Basher
- 28 хвBlack King Bar
- 29 хвAghanim's Scepter
- 33 хвMonkey King Bar
- 35 хвAbyssal Blade
Таланти
- Струс землі має заряди (2) 15%+3 до атак від Надзусилля 85%25
- +300 до радіуса Струсу землі 15%+6 до шкоди Лютих ударів 85%20
- +0.5% до шкоди від здоров’я Міці 0%+25% до опору ефектам від Оскаженіння 100%15
Прокачування
- 7 рів.Люті удари
- 10 рів.Надзусилля
- 15 рів.Струс землі
- Позиція 1: кері85%
Хто сильний проти Ursa
| Герой | Перевага | Частка перемог | Матчів |
|---|---|---|---|
| +3,8% | 56,9% | 415 | |
| +3,2% | 55,6% | 1 720 | |
| +2,9% | 52,7% | 493 | |
| +2,9% | 54,6% | 357 | |
| +2,9% | 55,4% | 1 314 | |
| +2,8% | 49,0% | 147 | |
| +2,7% | 60,6% | 2 852 | |
| +2,4% | 57,3% | 2 720 | |
| +2,2% | 56,3% | 3 829 | |
| +2,2% | 54,7% | 2 444 | |
| +2,0% | 53,5% | 1 451 | |
| +1,9% | 49,8% | 850 |
Проти кого сильний Ursa
| Герой | Перевага | Частка перемог | Матчів |
|---|---|---|---|
| +3,5% | 54,9% | 472 | |
| +3,4% | 51,2% | 172 | |
| +3,4% | 51,5% | 394 | |
| +2,9% | 49,1% | 3 427 | |
| +2,8% | 51,4% | 644 | |
| +2,6% | 55,6% | 743 | |
| +2,6% | 49,7% | 793 | |
| +2,4% | 52,0% | 2 044 | |
| +2,4% | 46,7% | 394 | |
| +2,4% | 48,7% | 2 130 | |
| +2,2% | 49,0% | 6 792 | |
| +2,2% | 50,6% | 3 861 |
З ким Ursa сильніший разом
| Герой | Користь пари | Частка перемог | Матчів |
|---|---|---|---|
| +5,4% | 58,0% | 274 | |
| +4,3% | 52,1% | 443 | |
| +3,7% | 49,3% | 203 | |
| +3,2% | 50,7% | 215 | |
| +3,1% | 48,8% | 463 | |
| +2,8% | 49,5% | 1 208 | |
| +2,7% | 46,8% | 331 | |
| +2,7% | 51,2% | 1 130 | |
| +2,7% | 53,2% | 421 | |
| +2,6% | 55,9% | 202 | |
| +2,5% | 54,0% | 905 | |
| +2,5% | 47,9% | 754 |
Патч 7.41f
Знайшли помилку чи неточність?











