
Снайпер (Sniper): контрпіки та збірка в Dota 2
Снайпер (Sniper) у Dota 2: хто контрить, проти кого сильний, з ким краще разом і збірка — старт, чоботи й предмети протягом гри на свіжому патчі.
Збірка Снайпер (Sniper)
Старт
- Tango
- Slippers of Agility
- Circlet
- Iron Branch
- Faerie Fire
- Observer Ward
Чоботи
- 8 хвPower Treads
Протягом гри
- 1 хвWraith Band
- 3 хвMagic Wand
- 15 хвMaelstrom
- 17 хвDragon Lance
- 25 хвHurricane Pike
- 25 хвSpecialist's Array
- 26 хвMjollnir
- 27 хвShadow Blade
- 31 хвCrystalys
Таланти
- -30 с відновлення заряду Шрапнелі 27%+50 до макс. відкидання Пострілом у голову 73%25
- +2 с до дії Прицілу 69%+30% до шкоди Шрапнелі 31%20
- +45 до швидкості атаки під час Прицілу 69%+150 до шкоди Забою 31%15
- +50 до пасивної дальності атаки Прицілу 18%+30 до шкоди Пострілу в голову 83%10
Прокачування
- 8 рів.Шрапнель
- 10 рів.Постріл у голову
- 14 рів.Приціл
- Позиція 2: мід58%
- Позиція 1: кері18%
Хто сильний проти Sniper
| Герой | Перевага | Частка перемог | Матчів |
|---|---|---|---|
| +4,9% | 52,9% | 1 600 | |
| +4,1% | 51,6% | 744 | |
| +3,5% | 55,9% | 1 108 | |
| +3,3% | 60,0% | 462 | |
| +3,3% | 56,0% | 3 494 | |
| +3,1% | 51,6% | 1 111 | |
| +3,0% | 54,7% | 5 662 | |
| +2,5% | 53,3% | 375 | |
| +2,5% | 48,8% | 293 | |
| +2,3% | 51,2% | 649 | |
| +2,2% | 50,3% | 855 | |
| +2,1% | 54,5% | 2 720 |
Проти кого сильний Sniper
| Герой | Перевага | Частка перемог | Матчів |
|---|---|---|---|
| +5,7% | 56,8% | 811 | |
| +3,6% | 56,6% | 740 | |
| +2,9% | 51,5% | 462 | |
| +2,7% | 55,3% | 1 005 | |
| +2,7% | 51,2% | 1 415 | |
| +2,7% | 53,4% | 1 650 | |
| +2,5% | 56,6% | 5 272 | |
| +2,5% | 55,4% | 3 280 | |
| +2,3% | 57,1% | 550 | |
| +2,2% | 55,4% | 1 288 | |
| +2,0% | 53,4% | 1 281 | |
| +2,0% | 58,0% | 448 |
З ким Sniper сильніший разом
| Герой | Користь пари | Частка перемог | Матчів |
|---|---|---|---|
| +6,3% | 59,1% | 516 | |
| +3,9% | 58,6% | 58 | |
| +3,4% | 53,6% | 653 | |
| +3,2% | 52,2% | 2 209 | |
| +2,7% | 53,7% | 311 | |
| +2,2% | 55,0% | 2 666 | |
| +1,9% | 50,5% | 570 | |
| +1,9% | 55,4% | 2 913 | |
| +1,7% | 55,0% | 4 151 | |
| +1,6% | 53,4% | 4 524 | |
| +1,5% | 49,5% | 685 | |
| +1,5% | 53,1% | 1 539 |
Патч 7.41f
Знайшли помилку чи неточність?











