
Снайпер (Sniper): контрпіки та збірка в Dota 2
Снайпер (Sniper) у Dota 2: хто контрить, проти кого сильний, з ким краще разом і збірка — старт, чоботи й предмети протягом гри на свіжому патчі.
Збірка Снайпер (Sniper)
Старт
- Tango
- Slippers of Agility
- Circlet
- Iron Branch
- Faerie Fire
- Observer Ward
Чоботи
- 8 хвPower Treads
Протягом гри
- 1 хвWraith Band
- 3 хвMagic Wand
- 15 хвMaelstrom
- 17 хвDragon Lance
- 25 хвHurricane Pike
- 25 хвSpecialist's Array
- 26 хвMjollnir
- 27 хвShadow Blade
- 31 хвCrystalys
Таланти
- -30 с відновлення заряду Шрапнелі 27%+50 до макс. відкидання Пострілом у голову 73%25
- +2 с до дії Прицілу 69%+30% до шкоди Шрапнелі 31%20
- +45 до швидкості атаки під час Прицілу 69%+150 до шкоди Забою 31%15
- +50 до пасивної дальності атаки Прицілу 18%+30 до шкоди Пострілу в голову 83%10
Прокачування
- 8 рів.Шрапнель
- 10 рів.Постріл у голову
- 14 рів.Приціл
- Позиція 2: мід71%
- Позиція 1: кері13%
- Позиція 4: підтримка11%
Хто сильний проти Sniper
| Герой | Перевага | Частка перемог | Матчів |
|---|---|---|---|
| +5,4% | 55,6% | 1 193 | |
| +4,8% | 63,0% | 189 | |
| +4,2% | 56,7% | 707 | |
| +4,1% | 58,6% | 1 069 | |
| +4,1% | 58,8% | 879 | |
| +3,8% | 60,2% | 585 | |
| +3,7% | 56,4% | 537 | |
| +3,6% | 57,4% | 493 | |
| +3,5% | 58,4% | 466 | |
| +3,3% | 59,3% | 1 717 | |
| +3,2% | 55,3% | 959 | |
| +3,1% | 57,4% | 1 693 |
Проти кого сильний Sniper
| Герой | Перевага | Частка перемог | Матчів |
|---|---|---|---|
| +4,1% | 56,5% | 391 | |
| +3,6% | 50,4% | 248 | |
| +3,4% | 47,1% | 365 | |
| +3,3% | 52,5% | 488 | |
| +3,2% | 56,4% | 606 | |
| +3,1% | 55,4% | 831 | |
| +3,0% | 53,6% | 261 | |
| +2,8% | 54,2% | 618 | |
| +2,6% | 49,0% | 672 | |
| +2,5% | 50,9% | 1 068 | |
| +2,5% | 54,6% | 800 | |
| +2,4% | 50,7% | 2 048 |
З ким Sniper сильніший разом
| Герой | Користь пари | Частка перемог | Матчів |
|---|---|---|---|
| +3,5% | 52,7% | 1 612 | |
| +3,2% | 53,5% | 529 | |
| +3,1% | 54,0% | 1 352 | |
| +3,1% | 44,4% | 99 | |
| +2,9% | 48,8% | 1 582 | |
| +2,6% | 49,8% | 3 723 | |
| +2,3% | 54,1% | 296 | |
| +2,1% | 50,4% | 1 493 | |
| +2,0% | 50,9% | 1 003 | |
| +1,9% | 57,1% | 77 | |
| +1,8% | 48,0% | 488 | |
| +1,7% | 49,9% | 1 221 |
Патч 7.41f
Знайшли помилку чи неточність?











