
Нікс Ассасін (Nyx Assassin): контрпіки та збірка в Dota 2
Нікс Ассасін (Nyx Assassin) у Dota 2: хто контрить, проти кого сильний, з ким краще разом і збірка — старт, чоботи й предмети протягом гри на свіжому патчі.
Збірка Нікс Ассасін (Nyx Assassin)
Старт
- Tango
- Blood Grenade
- Iron Branch
- Sentry Ward
- Magic Stick
- Observer & Sentry Wards
Чоботи
- 11 хвArcane Boots
- 8 хвTranquil Boots
Протягом гри
- 4 хвMagic Wand
- 6 хвRing of Basilius
- 9 хвUrn of Shadows
- 21 хвDagon
- 22 хвEul's Scepter of Divinity
- 26 хвDagon
- 29 хвDagon
- 31 хвDagon
- 33 хвAghanim's Scepter
- 34 хвDagon
Таланти
- 600 до радіуса Спалаху розуму 84%+80 до спритності 16%25
- +0.6 с до приголомшення Шипованим карапаксом 42%+140 до шкоди Проколу 58%20
- +50 до шкоди Вендети 23%-3 с зарядки Спалаху розуму 77%15
- +25% до віддзеркаленої Шипованим карапаксом шкоди 44%+0.2 с приголомшення Проколом 56%10
Прокачування
- 7 рів.Прокол
- 10 рів.Спалах розуму
- 15 рів.Шипований карапакс
- Позиція 4: підтримка49%
- Позиція 2: мід28%
- Позиція 5: повна підтримка16%
Хто сильний проти Nyx Assassin
| Герой | Перевага | Частка перемог | Матчів |
|---|---|---|---|
| +3,8% | 47,6% | 1 646 | |
| +3,4% | 48,9% | 1 138 | |
| +3,3% | 57,2% | 456 | |
| +3,1% | 42,9% | 226 | |
| +2,8% | 56,1% | 417 | |
| +2,7% | 45,0% | 518 | |
| +2,6% | 51,0% | 1 463 | |
| +2,4% | 47,5% | 2 569 | |
| +2,2% | 51,8% | 2 348 | |
| +2,2% | 52,6% | 2 146 | |
| +2,1% | 52,4% | 7 959 | |
| +2,1% | 50,2% | 1 247 |
Проти кого сильний Nyx Assassin
| Герой | Перевага | Частка перемог | Матчів |
|---|---|---|---|
| +7,7% | 61,4% | 751 | |
| +6,1% | 54,5% | 7 275 | |
| +3,9% | 58,1% | 1 001 | |
| +3,4% | 52,4% | 4 263 | |
| +3,4% | 58,5% | 1 474 | |
| +3,1% | 58,4% | 766 | |
| +3,0% | 56,2% | 1 836 | |
| +2,9% | 58,8% | 882 | |
| +2,9% | 53,7% | 3 522 | |
| +2,9% | 55,5% | 3 836 | |
| +2,9% | 54,2% | 727 | |
| +2,8% | 55,3% | 2 933 |
З ким Nyx Assassin сильніший разом
| Герой | Користь пари | Частка перемог | Матчів |
|---|---|---|---|
| +5,2% | 66,1% | 387 | |
| +3,4% | 55,8% | 801 | |
| +2,9% | 57,3% | 1 096 | |
| +2,8% | 51,9% | 432 | |
| +2,8% | 55,6% | 923 | |
| +2,7% | 57,2% | 893 | |
| +2,5% | 56,7% | 194 | |
| +2,5% | 57,6% | 540 | |
| +2,4% | 53,1% | 738 | |
| +2,3% | 55,1% | 1 359 | |
| +2,3% | 57,2% | 4 056 | |
| +2,0% | 54,2% | 273 |
Патч 7.41f
Знайшли помилку чи неточність?











