
Нікс Ассасін (Nyx Assassin): контрпіки та збірка в Dota 2
Нікс Ассасін (Nyx Assassin) у Dota 2: хто контрить, проти кого сильний, з ким краще разом і збірка — старт, чоботи й предмети протягом гри на свіжому патчі.
Збірка Нікс Ассасін (Nyx Assassin)
Старт
- Tango
- Blood Grenade
- Iron Branch
- Sentry Ward
- Magic Stick
- Observer & Sentry Wards
Чоботи
- 11 хвArcane Boots
- 8 хвTranquil Boots
Протягом гри
- 4 хвMagic Wand
- 6 хвRing of Basilius
- 9 хвUrn of Shadows
- 21 хвDagon
- 22 хвEul's Scepter of Divinity
- 26 хвDagon
- 29 хвDagon
- 31 хвDagon
- 33 хвAghanim's Scepter
- 34 хвDagon
Таланти
- 600 до радіуса Спалаху розуму 84%+80 до спритності 16%25
- +0.6 с до приголомшення Шипованим карапаксом 42%+140 до шкоди Проколу 58%20
- +50 до шкоди Вендети 23%-3 с зарядки Спалаху розуму 77%15
- +25% до віддзеркаленої Шипованим карапаксом шкоди 44%+0.2 с приголомшення Проколом 56%10
Прокачування
- 7 рів.Прокол
- 10 рів.Спалах розуму
- 15 рів.Шипований карапакс
- Позиція 4: підтримка49%
- Позиція 2: мід23%
- Позиція 5: повна підтримка20%
Хто сильний проти Nyx Assassin
| Герой | Перевага | Частка перемог | Матчів |
|---|---|---|---|
| +3,4% | 46,5% | 808 | |
| +3,3% | 55,9% | 320 | |
| +3,0% | 42,7% | 150 | |
| +3,0% | 45,6% | 366 | |
| +2,7% | 47,7% | 1 252 | |
| +2,5% | 46,5% | 1 118 | |
| +2,4% | 50,9% | 163 | |
| +2,3% | 50,6% | 3 267 | |
| +2,3% | 50,7% | 1 075 | |
| +2,2% | 50,6% | 1 584 | |
| +2,0% | 49,6% | 1 137 | |
| +2,0% | 52,1% | 5 381 |
Проти кого сильний Nyx Assassin
| Герой | Перевага | Частка перемог | Матчів |
|---|---|---|---|
| +6,6% | 58,4% | 702 | |
| +6,4% | 55,4% | 3 981 | |
| +4,5% | 58,4% | 822 | |
| +3,7% | 55,4% | 1 001 | |
| +3,5% | 60,2% | 515 | |
| +3,5% | 56,8% | 1 847 | |
| +3,3% | 54,0% | 417 | |
| +2,9% | 56,5% | 643 | |
| +2,4% | 55,0% | 5 497 | |
| +2,2% | 55,5% | 1 237 | |
| +2,0% | 55,9% | 601 | |
| +1,8% | 51,5% | 1 865 |
З ким Nyx Assassin сильніший разом
| Герой | Користь пари | Частка перемог | Матчів |
|---|---|---|---|
| +3,9% | 57,1% | 147 | |
| +3,2% | 58,5% | 335 | |
| +2,9% | 56,6% | 913 | |
| +2,8% | 54,4% | 603 | |
| +2,7% | 54,4% | 563 | |
| +2,7% | 58,9% | 263 | |
| +2,6% | 52,7% | 1 344 | |
| +2,5% | 51,6% | 1 819 | |
| +2,5% | 51,3% | 770 | |
| +2,3% | 56,7% | 1 856 | |
| +2,3% | 56,8% | 1 919 | |
| +2,1% | 54,3% | 1 606 |
Патч 7.41f
Знайшли помилку чи неточність?











