
Крістал Мейден (Crystal Maiden): контрпіки та збірка в Dota 2
Крістал Мейден (Crystal Maiden) у Dota 2: хто контрить, проти кого сильний, з ким краще разом і збірка — старт, чоботи й предмети протягом гри на свіжому патчі.
Збірка Крістал Мейден (Crystal Maiden)
Старт
- Tango
- Blood Grenade
- Magic Stick
- Iron Branch
- Enchanted Mango
- Observer & Sentry Wards
Чоботи
- 8 хвTranquil Boots
Протягом гри
- 3 хвNull Talisman
- 4 хвMagic Wand
- 5 хвWind Lace
- 8 хвInfused Raindrops
- 18 хвAghanim's Shard
- 22 хвBlink Dagger
- 22 хвGlimmer Cape
- 24 хвForce Staff
- 35 хвBlack King Bar
- 36 хвAghanim's Scepter
Таланти
- +1.0 с до дії Обмороження 62%+300 до шкоди від Кришталевого спалаху 38%25
- +20% до мани на бар’єр Льодовикової варти 0%+50 до шкоди від Морозного поля 100%20
- +100 до дальності застосування Обмороження 71%-4.5 с зарядки Кришталевого спалаху 29%15
Прокачування
- 7 рів.Обмороження
- 12 рів.Чаклунська аура
- 15 рів.Кришталевий спалах
- Позиція 5: повна підтримка74%
- Позиція 4: підтримка24%
Хто сильний проти Crystal Maiden
| Герой | Перевага | Частка перемог | Матчів |
|---|---|---|---|
| +4,0% | 55,1% | 2 458 | |
| +3,5% | 53,8% | 3 164 | |
| +3,4% | 50,6% | 160 | |
| +3,3% | 47,6% | 2 113 | |
| +2,8% | 54,8% | 13 405 | |
| +2,8% | 53,7% | 1 953 | |
| +2,6% | 50,9% | 15 620 | |
| +2,4% | 48,0% | 1 862 | |
| +2,1% | 42,7% | 6 015 | |
| +2,0% | 53,5% | 1 151 | |
| +1,8% | 51,0% | 17 564 | |
| +1,7% | 49,8% | 2 362 |
Проти кого сильний Crystal Maiden
| Герой | Перевага | Частка перемог | Матчів |
|---|---|---|---|
| +6,5% | 51,2% | 691 | |
| +4,7% | 54,8% | 540 | |
| +4,6% | 58,9% | 1 286 | |
| +3,9% | 51,1% | 5 724 | |
| +3,0% | 52,1% | 5 203 | |
| +2,8% | 54,7% | 4 098 | |
| +2,5% | 52,1% | 1 065 | |
| +2,5% | 51,8% | 1 092 | |
| +2,5% | 54,1% | 3 752 | |
| +2,4% | 54,5% | 1 333 | |
| +2,2% | 52,4% | 4 225 | |
| +2,1% | 52,6% | 2 031 |
З ким Crystal Maiden сильніший разом
| Герой | Користь пари | Частка перемог | Матчів |
|---|---|---|---|
| +3,7% | 54,3% | 1 435 | |
| +2,9% | 57,1% | 2 914 | |
| +2,4% | 52,8% | 2 101 | |
| +2,4% | 53,9% | 1 676 | |
| +2,3% | 55,5% | 1 529 | |
| +2,1% | 51,1% | 3 862 | |
| +1,9% | 55,8% | 7 958 | |
| +1,9% | 54,8% | 836 | |
| +1,7% | 51,9% | 1 202 | |
| +1,6% | 53,9% | 5 246 | |
| +1,6% | 51,2% | 9 117 | |
| +1,5% | 50,3% | 1 954 |
Патч 7.41f
Знайшли помилку чи неточність?











