
Баунті Хантер (Bounty Hunter): контрпіки та збірка в Dota 2
Баунті Хантер (Bounty Hunter) у Dota 2: хто контрить, проти кого сильний, з ким краще разом і збірка — старт, чоботи й предмети протягом гри на свіжому патчі.
Збірка Баунті Хантер (Bounty Hunter)
Старт
- Blood Grenade
- Tango
- Boots of Speed
- Iron Branch
- Sentry Ward
- Observer & Sentry Wards
Чоботи
- 7 хвTranquil Boots
- 31 хвBoots of Bearing
- 14 хвArcane Boots
Протягом гри
- 3 хвWind Lace
- 6 хвMagic Wand
- 9 хвUrn of Shadows
- 16 хвDrum of Endurance
- 17 хвOblivion Staff
- 18 хвSpirit Vessel
- 23 хвEul's Scepter of Divinity
- 23 хвOrchid Malevolence
- 27 хвPerseverance
Таланти
- Вистежування дає спільну видимість 70%Цінада не має зарядки 31%25
- +190 до шкоди Кидка сюрикена 79%+50 до крадіжки золота Цінадою 21%20
- -30% зазнаної в Тіньовій ході шкоди 73%+50 золота від Вистежування 27%15
Прокачування
- 8 рів.Кидок сюрикена
- 10 рів.Тіньова хода
- 15 рів.Цінада
- Позиція 4: підтримка85%
- Позиція 5: повна підтримка13%
Хто сильний проти Bounty Hunter
| Герой | Перевага | Частка перемог | Матчів |
|---|---|---|---|
| +6,2% | 59,8% | 251 | |
| +6,2% | 50,9% | 1 189 | |
| +4,8% | 51,5% | 342 | |
| +3,1% | 46,2% | 184 | |
| +3,1% | 49,4% | 251 | |
| +2,9% | 49,4% | 1 396 | |
| +2,6% | 47,5% | 1 353 | |
| +2,5% | 43,2% | 881 | |
| +2,3% | 42,1% | 738 | |
| +2,3% | 46,1% | 990 | |
| +2,0% | 47,2% | 506 | |
| +2,0% | 46,5% | 2 876 |
Проти кого сильний Bounty Hunter
| Герой | Перевага | Частка перемог | Матчів |
|---|---|---|---|
| +4,7% | 58,3% | 1 082 | |
| +4,4% | 62,0% | 598 | |
| +3,9% | 58,3% | 355 | |
| +3,4% | 62,1% | 190 | |
| +3,2% | 62,9% | 595 | |
| +2,9% | 59,5% | 576 | |
| +2,9% | 55,8% | 181 | |
| +2,8% | 52,3% | 344 | |
| +2,5% | 55,4% | 184 | |
| +2,2% | 65,1% | 146 | |
| +2,1% | 56,2% | 2 169 | |
| +2,1% | 61,3% | 351 |
З ким Bounty Hunter сильніший разом
| Герой | Користь пари | Частка перемог | Матчів |
|---|---|---|---|
| +3,3% | 58,2% | 716 | |
| +3,2% | 58,2% | 764 | |
| +2,9% | 59,4% | 256 | |
| +2,8% | 55,8% | 2 064 | |
| +2,8% | 55,8% | 694 | |
| +2,8% | 59,1% | 1 278 | |
| +2,2% | 59,7% | 2 145 | |
| +2,1% | 60,1% | 2 514 | |
| +1,9% | 59,4% | 581 | |
| +1,8% | 58,5% | 523 | |
| +1,7% | 56,2% | 2 197 | |
| +1,7% | 56,3% | 238 |
Патч 7.41f
Знайшли помилку чи неточність?











