
Баунті Хантер (Bounty Hunter): контрпіки та збірка в Dota 2
Баунті Хантер (Bounty Hunter) у Dota 2: хто контрить, проти кого сильний, з ким краще разом і збірка — старт, чоботи й предмети протягом гри на свіжому патчі.
Збірка Баунті Хантер (Bounty Hunter)
Старт
- Blood Grenade
- Tango
- Boots of Speed
- Iron Branch
- Sentry Ward
- Observer & Sentry Wards
Чоботи
- 7 хвTranquil Boots
- 31 хвBoots of Bearing
- 14 хвArcane Boots
Протягом гри
- 3 хвWind Lace
- 6 хвMagic Wand
- 9 хвUrn of Shadows
- 16 хвDrum of Endurance
- 17 хвOblivion Staff
- 18 хвSpirit Vessel
- 23 хвEul's Scepter of Divinity
- 23 хвOrchid Malevolence
- 27 хвPerseverance
Таланти
- Вистежування дає спільну видимість 70%Цінада не має зарядки 31%25
- +190 до шкоди Кидка сюрикена 79%+50 до крадіжки золота Цінадою 21%20
- -30% зазнаної в Тіньовій ході шкоди 73%+50 золота від Вистежування 27%15
Прокачування
- 8 рів.Кидок сюрикена
- 10 рів.Тіньова хода
- 15 рів.Цінада
- Позиція 4: підтримка72%
- Позиція 5: повна підтримка22%
Хто сильний проти Bounty Hunter
| Герой | Перевага | Частка перемог | Матчів |
|---|---|---|---|
| +3,9% | 56,4% | 399 | |
| +3,7% | 50,1% | 363 | |
| +3,1% | 53,8% | 669 | |
| +2,8% | 50,5% | 921 | |
| +2,8% | 47,8% | 1 021 | |
| +2,7% | 47,1% | 741 | |
| +2,6% | 47,6% | 374 | |
| +2,6% | 53,0% | 917 | |
| +2,5% | 52,6% | 3 913 | |
| +2,5% | 47,6% | 1 144 | |
| +2,2% | 49,3% | 1 545 | |
| +2,0% | 50,4% | 698 |
Проти кого сильний Bounty Hunter
| Герой | Перевага | Частка перемог | Матчів |
|---|---|---|---|
| +3,2% | 52,1% | 340 | |
| +2,9% | 55,7% | 686 | |
| +2,7% | 52,0% | 2 614 | |
| +2,4% | 53,5% | 984 | |
| +2,4% | 54,9% | 836 | |
| +2,3% | 53,6% | 965 | |
| +2,2% | 55,3% | 1 800 | |
| +2,0% | 53,0% | 185 | |
| +1,7% | 55,2% | 910 | |
| +1,7% | 56,4% | 681 | |
| +1,7% | 51,1% | 456 | |
| +1,6% | 56,6% | 2 968 |
З ким Bounty Hunter сильніший разом
| Герой | Користь пари | Частка перемог | Матчів |
|---|---|---|---|
| +3,8% | 54,3% | 1 478 | |
| +3,4% | 52,1% | 2 039 | |
| +3,1% | 53,8% | 624 | |
| +3,1% | 51,7% | 1 206 | |
| +3,1% | 50,8% | 1 127 | |
| +3,1% | 57,4% | 1 658 | |
| +3,0% | 54,0% | 765 | |
| +2,9% | 53,2% | 944 | |
| +2,7% | 53,3% | 889 | |
| +2,2% | 53,7% | 767 | |
| +2,1% | 52,7% | 1 384 | |
| +2,1% | 55,2% | 1 185 |
Патч 7.41f
Знайшли помилку чи неточність?











