
Tusk: Dota 2 counter ve build
Tusk Dota 2: kim counter atar, kime karşı güçlü, en iyi müttefikler ve build — başlangıç, botlar ve oyun boyunca eşyalar, güncel yamada.
Tusk buildi
Başlangıç
- Tango
- Blood Grenade
- Iron Branch
- Magic Stick
- NÖBETÇİ GÖZ
- Faerie Fire
Botlar
- 8 dkTranquil Boots
- 12 dkArcane Boots
- 13 dkPhase Boots
Oyun boyunca
- 3 dkMagic Wand
- 8 dkRing of Basilius
- 18 dkBlink Dagger
Yetenekler
- Ice Shards %50 yavaşlatma uygular ve 110 SBH verir. %0%12 Walrus Punch Şansı %10025
- -6 sn Snowball Dolum Süresi %73+%75 Walrus Punch Kritiği %2720
- +325 Sağlık %37+120 Snowball Hasarı %6315
- +2 sn Tag Team Süresi %18+0.75 sn Walrus Punch Sersemletme Süresi %8210
Beceri sırası
- 8. svTag Team
- 10. svSnowball
- 14. svIce Shards
- Pozisyon 4: Destek%43
- Pozisyon 5: Tam Destek%38
- Pozisyon 3: Yan Kulvar%11
Tusk karşısında güçlüler
| Kahraman | Avantaj | Galibiyet oranı | Maç |
|---|---|---|---|
| +5,6% | %60,8 | 212 | |
| +4,7% | %56,5 | 1.465 | |
| +3,9% | %58,3 | 561 | |
| +3,8% | %46,7 | 169 | |
| +2,6% | %56,3 | 579 | |
| +2,6% | %50,1 | 431 | |
| +2,6% | %52,8 | 595 | |
| +2,6% | %53,9 | 919 | |
| +2,3% | %53,4 | 1.316 | |
| +2,3% | %55,0 | 1.395 | |
| +2,3% | %51,3 | 1.773 | |
| +2,3% | %51,6 | 1.223 |
Tusk şunlara karşı güçlü
| Kahraman | Avantaj | Galibiyet oranı | Maç |
|---|---|---|---|
| +4,1% | %49,5 | 1.048 | |
| +3,6% | %49,2 | 3.410 | |
| +3,6% | %48,5 | 1.687 | |
| +3,0% | %50,3 | 567 | |
| +2,9% | %53,3 | 1.288 | |
| +2,9% | %49,8 | 492 | |
| +2,9% | %50,5 | 2.585 | |
| +2,7% | %55,5 | 831 | |
| +2,6% | %54,5 | 932 | |
| +2,5% | %51,6 | 742 | |
| +2,1% | %48,7 | 3.903 | |
| +2,0% | %52,6 | 1.408 |
Tusk kiminle daha güçlü
| Kahraman | Sinerji | Galibiyet oranı | Maç |
|---|---|---|---|
| +3,6% | %52,2 | 912 | |
| +3,3% | %52,0 | 870 | |
| +3,3% | %49,7 | 585 | |
| +3,3% | %51,0 | 239 | |
| +3,2% | %47,7 | 1.198 | |
| +3,1% | %48,8 | 1.429 | |
| +2,9% | %54,4 | 493 | |
| +2,7% | %50,4 | 1.268 | |
| +2,7% | %54,7 | 563 | |
| +2,5% | %50,4 | 1.043 | |
| +2,4% | %53,5 | 2.539 | |
| +2,4% | %42,7 | 2.934 |
Yama 7.41f
Bir hata ya da yanlış bilgi mi buldunuz?











