
Tidehunter: Dota 2 counter ve build
Tidehunter Dota 2: kim counter atar, kime karşı güçlü, en iyi müttefikler ve build — başlangıç, botlar ve oyun boyunca eşyalar, güncel yamada.
Tidehunter buildi
Başlangıç
- Tango
- Gauntlets of Strength
- Iron Branch
- Quelling Blade
- Circlet
- Magic Stick
Botlar
- 9 dkPhase Boots
- 11 dkArcane Boots
Oyun boyunca
- 2 dkBracer
- 3 dkMagic Wand
- 6 dkSoul Ring
- 14 dkVladmir's Offering
- 16 dkPerseverance
- 18 dkBlink Dagger
- 28 dkAghanim's Scepter
- 35 dkShiva's Guard
Yetenekler
- +1.0 Ravage Sersemletme Süresi %77Anchor Smash binaları etkiler. %2325
- Kraken Shell Cleanse, Anchor Smash yeteneğini tetikler. %0-4 Gush Zırhı %10020
- +90 Gush Hasarı %100-15 sn Ravage Dolum Süresi %015
- +%10 Anchor Smash Hasar Azaltması %30+%20 Gush Yavaşlatması %7010
Beceri sırası
- 7. svAnchor Smash
- 11. svKraken Shell
- 15. svGush
- Pozisyon 3: Yan Kulvar%91
Tidehunter karşısında güçlüler
| Kahraman | Avantaj | Galibiyet oranı | Maç |
|---|---|---|---|
| +4,0% | %54,8 | 540 | |
| +3,5% | %49,6 | 1.235 | |
| +3,5% | %51,7 | 638 | |
| +3,2% | %55,7 | 5.655 | |
| +3,1% | %50,9 | 1.212 | |
| +3,1% | %53,9 | 2.034 | |
| +3,0% | %52,0 | 4.142 | |
| +2,8% | %48,4 | 1.359 | |
| +2,8% | %50,6 | 1.430 | |
| +2,6% | %52,4 | 6.481 | |
| +2,5% | %49,3 | 615 | |
| +2,4% | %51,2 | 215 |
Tidehunter şunlara karşı güçlü
| Kahraman | Avantaj | Galibiyet oranı | Maç |
|---|---|---|---|
| +5,5% | %52,5 | 3.547 | |
| +5,0% | %60,2 | 480 | |
| +3,8% | %53,1 | 507 | |
| +2,7% | %46,8 | 4.573 | |
| +2,7% | %56,7 | 686 | |
| +2,5% | %52,8 | 2.352 | |
| +2,4% | %51,4 | 759 | |
| +2,4% | %51,1 | 1.523 | |
| +2,3% | %55,1 | 700 | |
| +2,2% | %58,8 | 228 | |
| +2,1% | %52,0 | 4.036 | |
| +2,1% | %52,8 | 1.015 |
Tidehunter kiminle daha güçlü
| Kahraman | Sinerji | Galibiyet oranı | Maç |
|---|---|---|---|
| +6,6% | %56,7 | 150 | |
| +5,0% | %54,9 | 319 | |
| +4,6% | %53,2 | 156 | |
| +3,6% | %56,4 | 511 | |
| +3,3% | %49,0 | 841 | |
| +3,2% | %48,6 | 663 | |
| +3,1% | %53,9 | 395 | |
| +3,1% | %53,6 | 1.332 | |
| +2,9% | %49,9 | 988 | |
| +2,6% | %47,9 | 1.312 | |
| +2,6% | %54,9 | 508 | |
| +2,4% | %50,7 | 134 |
Yama 7.41f
Bir hata ya da yanlış bilgi mi buldunuz?











