Salt la conținut
Instrument

Counter pick-uri Dota 2

Marchează eroii adversarului și pe cei din echipa ta, alege poziția și rangul — îți arătăm cine e cel mai puternic împotriva inamicilor și cel mai bun cu aliații tăi. Pe baza a milioane de meciuri, actualizat după fiecare patch.

Poziția ta
Rang
Eroii mei

Forță

Agilitate

Inteligență

Universali

Pe cine să iei

ErouTotalÎmpotriva inamicilorMeciuri
Anti-Mage1+6,2%+6,2%66
Outworld Destroyer2+5,4%+5,4%87
Phantom Assassin1+5,3%+5,2%42
Slark12+5,2%+5,2%81
Sven1+4,6%+4,6%113
Hoodwink45+3,7%+3,6%81
Shadow Fiend21+3,6%+3,6%56
Vengeful Spirit1543+3,3%+3,3%30
Mirana45+2,3%+2,3%92
Lion542+2,2%+2,2%128

Patch 7.41f

Toți eroii din Dota 2: counteri și builduri
Cutii CasewayArcane și obiecte de eroi din Dota 2 — în cutiile Caseway.Deschide cutii
Ai găsit o greșeală sau o inexactitate?

Întrebări despre counter pick-uri