Salt la conținut
Instrument

Counter pick-uri Dota 2

Marchează eroii adversarului și pe cei din echipa ta, alege poziția și rangul — îți arătăm cine e cel mai puternic împotriva inamicilor și cel mai bun cu aliații tăi. Pe baza a milioane de meciuri, actualizat după fiecare patch.

Poziția ta
Rang
Eroii mei

Forță

Agilitate

Inteligență

Universali

Pe cine să iei

ErouTotalÎmpotriva inamicilorMeciuri
Tiny1243+4,3%+4,3%1.438
Batrider324+3,6%+3,6%177
Venomancer54+3,2%+3,2%741
Ancient Apparition54+3,0%+3,0%1.036
Phoenix4352+2,9%+2,9%1.360
Spectre1+2,8%+2,8%1.912
Kunkka32+2,8%+2,8%976
Witch Doctor54+2,8%+2,8%2.217
Outworld Destroyer2+2,7%+2,7%3.561
Lifestealer1+2,7%+2,7%4.454

Patch 7.41f

Toți eroii din Dota 2: counteri și builduri
Cutii CasewayArcane și obiecte de eroi din Dota 2 — în cutiile Caseway.Deschide cutii
Ai găsit o greșeală sau o inexactitate?

Întrebări despre counter pick-uri