
Windranger: kontry i build w Dota 2
Windranger w Dota 2: kto go kontruje, z kim wygrywa, najlepsi sojusznicy i build — start, buty i przedmioty w trakcie gry na świeżym patchu.
Build na Windranger
Start
- Tango
- Iron Branch
- Blood Grenade
- Circlet
- Magic Stick
- Sentry Ward
Buty
- 12 minArcane Boots
- 15 minPower Treads
- 42 minBoots of Travel
W trakcie gry
- 3 minMagic Wand
- 3 minNull Talisman
- 4 minBracer
- 7 minRing of Basilius
- 7 minUrn of Shadows
- 13 minEssence Distiller
- 20 minMaelstrom
- 24 minBlink Dagger
- 24 minOrchid Malevolence
- 35 minBlack King Bar
Talenty
- Powershot dokonuje egzekucji na bohaterach mających mniej niż 16% maksymalnego zdrowia 48%Zabójstwa z Focus Fire przyspieszają czas oczekiwania o 16 s 52%25
- +0.75 s czasu trwania Shackleshot 39%-10% redukcji obrażeń z Focus Fire 61%20
- +40 jedn. maksymalnej szybkości ruchu z Tailwind 46%-15% redukcji z Powershot 54%15
- +1 s czasu trwania spowolnienia z Powershot 23%+0.75 s czasu trwania Windrun 77%10
Kolejność umiejętności
- poz. 7Powershot
- poz. 11Windrun
- poz. 15Shackleshot
- Pozycja 2: Środkowa ścieżka34%
- Pozycja 4: Wsparcie28%
- Pozycja 5: Ścisłe wsparcie15%
- Pozycja 1: Bezpieczna ścieżka13%
- Pozycja 3: Trudna ścieżka11%
Silni przeciwko Windranger
| Bohater | Przewaga | Odsetek zwycięstw | Meczów |
|---|---|---|---|
| +5,1% | 58,4% | 185 | |
| +3,3% | 54,6% | 529 | |
| +3,1% | 58,8% | 497 | |
| +2,9% | 57,8% | 1797 | |
| +2,8% | 56,9% | 360 | |
| +2,7% | 55,6% | 1104 | |
| +2,6% | 49,4% | 247 | |
| +2,4% | 56,8% | 1251 | |
| +2,4% | 51,7% | 484 | |
| +2,3% | 52,1% | 1390 | |
| +2,1% | 54,1% | 822 | |
| +2,0% | 55,7% | 1349 |
Windranger jest silny przeciwko
| Bohater | Przewaga | Odsetek zwycięstw | Meczów |
|---|---|---|---|
| +4,1% | 53,6% | 537 | |
| +3,9% | 56,4% | 997 | |
| +2,8% | 49,7% | 2099 | |
| +2,7% | 49,9% | 1914 | |
| +2,7% | 55,0% | 575 | |
| +2,6% | 52,2% | 1300 | |
| +2,5% | 65,8% | 73 | |
| +2,5% | 48,9% | 1124 | |
| +2,4% | 53,6% | 617 | |
| +2,2% | 53,6% | 758 | |
| +2,2% | 49,0% | 571 | |
| +2,1% | 59,7% | 139 |
Z kim Windranger jest silniejszy
| Bohater | Synergia | Odsetek zwycięstw | Meczów |
|---|---|---|---|
| +5,0% | 53,6% | 153 | |
| +3,6% | 50,7% | 446 | |
| +3,0% | 54,7% | 2293 | |
| +2,8% | 50,4% | 714 | |
| +2,4% | 49,1% | 336 | |
| +2,3% | 51,0% | 149 | |
| +2,2% | 53,7% | 587 | |
| +2,1% | 47,3% | 537 | |
| +2,0% | 51,6% | 473 | |
| +2,0% | 49,5% | 733 | |
| +1,9% | 46,5% | 439 | |
| +1,9% | 53,0% | 232 |
Patch 7.41f
Widzisz błąd lub nieścisłość?











