
Primal Beast: kontry i build w Dota 2
Primal Beast w Dota 2: kto go kontruje, z kim wygrywa, najlepsi sojusznicy i build — start, buty i przedmioty w trakcie gry na świeżym patchu.
Build na Primal Beast
Start
- Gauntlets of Strength
- Tango
- Iron Branch
- Quelling Blade
Buty
- 8 minPhase Boots
W trakcie gry
- 2 minBracer
- 4 minMagic Wand
- 7 minSoul Ring
- 7 minWind Lace
- 14 minBlink Dagger
- 25 minBlack King Bar
- 28 minAghanim's Scepter
- 37 minShiva's Guard
Talenty
- Podczas Trample premie z Colossal są 2× większe 0%+67% czasu trwania Pulverize 100%25
- +20% mnożnika od ataku z Trample 72%Bazowe rozproszenie na siebie po rzucie Uproar 28%20
- -5 s czasu oczekiwania na Trample 73%+6 pkt. pancerza z Uproar za każdą instancję 27%15
Kolejność umiejętności
- poz. 7Trample
- poz. 9Onslaught
- poz. 15Uproar
- Pozycja 3: Trudna ścieżka68%
- Pozycja 2: Środkowa ścieżka30%
Silni przeciwko Primal Beast
| Bohater | Przewaga | Odsetek zwycięstw | Meczów |
|---|---|---|---|
| +5,5% | 54,4% | 193 | |
| +5,0% | 53,3% | 349 | |
| +4,8% | 52,0% | 148 | |
| +4,8% | 54,2% | 72 | |
| +4,3% | 56,1% | 221 | |
| +4,2% | 49,5% | 319 | |
| +4,0% | 57,2% | 444 | |
| +3,9% | 51,9% | 961 | |
| +3,7% | 56,1% | 374 | |
| +3,6% | 52,1% | 282 | |
| +3,5% | 53,6% | 929 | |
| +3,4% | 55,8% | 267 |
Primal Beast jest silny przeciwko
| Bohater | Przewaga | Odsetek zwycięstw | Meczów |
|---|---|---|---|
| +6,7% | 62,6% | 182 | |
| +5,2% | 56,1% | 643 | |
| +5,1% | 56,1% | 387 | |
| +4,6% | 57,9% | 292 | |
| +4,3% | 54,3% | 81 | |
| +3,9% | 57,3% | 295 | |
| +3,5% | 58,4% | 466 | |
| +3,3% | 56,3% | 199 | |
| +3,2% | 57,0% | 721 | |
| +3,0% | 53,8% | 275 | |
| +2,9% | 52,8% | 176 | |
| +2,8% | 53,8% | 266 |
Z kim Primal Beast jest silniejszy
| Bohater | Synergia | Odsetek zwycięstw | Meczów |
|---|---|---|---|
| +8,6% | 65,4% | 205 | |
| +8,5% | 64,0% | 161 | |
| +5,7% | 64,9% | 57 | |
| +5,7% | 55,6% | 124 | |
| +5,1% | 53,1% | 81 | |
| +4,3% | 63,1% | 176 | |
| +4,3% | 58,4% | 89 | |
| +4,3% | 56,5% | 237 | |
| +3,8% | 59,0% | 256 | |
| +3,2% | 57,1% | 126 | |
| +3,0% | 57,9% | 266 | |
| +3,0% | 56,0% | 193 |
Patch 7.41f
Widzisz błąd lub nieścisłość?











