
Віндрейнджер (Windranger): контрпіки та збірка в Dota 2
Віндрейнджер (Windranger) у Dota 2: хто контрить, проти кого сильний, з ким краще разом і збірка — старт, чоботи й предмети протягом гри на свіжому патчі.
Збірка Віндрейнджер (Windranger)
Старт
- Tango
- Iron Branch
- Blood Grenade
- Circlet
- Magic Stick
- Sentry Ward
Чоботи
- 12 хвArcane Boots
- 15 хвPower Treads
- 42 хвBoots of Travel
Протягом гри
- 3 хвMagic Wand
- 3 хвNull Talisman
- 4 хвBracer
- 7 хвRing of Basilius
- 7 хвUrn of Shadows
- 13 хвEssence Distiller
- 20 хвMaelstrom
- 24 хвBlink Dagger
- 24 хвOrchid Malevolence
- 35 хвBlack King Bar
Таланти
- Потужний постріл страчує ворожих героїв із менш як 16% макс. ОЗ 48%-16 с зарядки від убивства жертви Зосередженим вогнем 52%25
- +0.75 с до дії Сковуючого пострілу 39%-10% зменшення шкоди Зосередженого вогню 61%20
- +40 до макс. руху від Попутного вітерця 46%-15% зменшення Потужного пострілу 54%15
- +1 с до сповільнення Потужним пострілом 23%+0.75 с до дії Вітробігу 77%10
Прокачування
- 7 рів.Потужний постріл
- 11 рів.Вітробіг
- 15 рів.Сковуючий постріл
- Позиція 4: підтримка33%
- Позиція 2: мід32%
- Позиція 5: повна підтримка14%
- Позиція 1: кері13%
Хто сильний проти Windranger
| Герой | Перевага | Частка перемог | Матчів |
|---|---|---|---|
| +3,3% | 53,7% | 637 | |
| +3,0% | 51,8% | 1 431 | |
| +2,2% | 55,2% | 11 942 | |
| +2,0% | 54,4% | 4 743 | |
| +2,0% | 57,2% | 1 078 | |
| +1,9% | 51,9% | 2 055 | |
| +1,8% | 52,9% | 1 660 | |
| +1,6% | 52,3% | 3 497 | |
| +1,5% | 55,5% | 2 263 | |
| +1,3% | 56,3% | 7 917 | |
| +1,3% | 51,2% | 807 | |
| +1,3% | 45,9% | 5 879 |
Проти кого сильний Windranger
| Герой | Перевага | Частка перемог | Матчів |
|---|---|---|---|
| +3,2% | 48,0% | 712 | |
| +2,7% | 59,6% | 151 | |
| +2,5% | 50,7% | 4 357 | |
| +2,4% | 49,8% | 1 158 | |
| +2,2% | 51,3% | 1 623 | |
| +1,9% | 51,9% | 5 504 | |
| +1,8% | 51,1% | 2 489 | |
| +1,7% | 54,2% | 2 121 | |
| +1,7% | 44,6% | 845 | |
| +1,4% | 53,5% | 1 829 | |
| +1,4% | 47,6% | 8 718 | |
| +1,3% | 50,0% | 2 186 |
З ким Windranger сильніший разом
| Герой | Користь пари | Частка перемог | Матчів |
|---|---|---|---|
| +4,8% | 52,3% | 132 | |
| +3,4% | 54,6% | 754 | |
| +2,8% | 48,5% | 582 | |
| +2,6% | 49,6% | 657 | |
| +2,3% | 55,3% | 642 | |
| +2,2% | 51,0% | 1 086 | |
| +2,1% | 48,8% | 1 889 | |
| +2,1% | 50,1% | 371 | |
| +2,1% | 49,4% | 2 030 | |
| +2,1% | 46,0% | 1 276 | |
| +2,0% | 51,1% | 1 532 | |
| +1,9% | 46,3% | 2 272 |
Патч 7.41f
Знайшли помилку чи неточність?











