
Дроу Рейнджер (Drow Ranger): контрпіки та збірка в Dota 2
Дроу Рейнджер (Drow Ranger) у Dota 2: хто контрить, проти кого сильний, з ким краще разом і збірка — старт, чоботи й предмети протягом гри на свіжому патчі.
Збірка Дроу Рейнджер (Drow Ranger)
Старт
- Iron Branch
- Tango
- Circlet
- Faerie Fire
- Slippers of Agility
- Magic Stick
Чоботи
- 8 хвPower Treads
Протягом гри
- 2 хвMagic Wand
- 2 хвWraith Band
- 5 хвFalcon Blade
- 15 хвDragon Lance
- 15 хвYasha
- 23 хвManta Style
- 25 хвHurricane Pike
- 33 хвButterfly
- 35 хвCrystalys
Таланти
- +8% до шансу Стрілецької підготовки 65%+2 до хвиль Мультипострілу 35%25
- 50% до швидкості руху собі від Пориву 43%+25% до шкоди Мультипострілу 58%20
- +75 до дальності атаки 58%-6 с зарядки Мультипострілу 42%15
- -18% витрати мани на Морозні стріли 31%+1 до стріл за хвилю Мультипострілу 69%10
Прокачування
- 8 рів.Мультипостріл
- 10 рів.Морозні стріли
- 15 рів.Порив
- Позиція 1: кері73%
- Позиція 2: мід17%
Хто сильний проти Drow Ranger
| Герой | Перевага | Частка перемог | Матчів |
|---|---|---|---|
| +7,9% | 61,2% | 327 | |
| +3,4% | 55,2% | 134 | |
| +3,2% | 59,6% | 1 548 | |
| +3,1% | 58,4% | 699 | |
| +3,0% | 55,6% | 378 | |
| +2,9% | 54,7% | 1 050 | |
| +2,6% | 56,5% | 804 | |
| +2,6% | 42,2% | 45 | |
| +2,4% | 54,3% | 1 326 | |
| +2,4% | 50,0% | 216 | |
| +2,1% | 51,3% | 230 | |
| +2,0% | 58,1% | 1 434 |
Проти кого сильний Drow Ranger
| Герой | Перевага | Частка перемог | Матчів |
|---|---|---|---|
| +4,6% | 48,9% | 546 | |
| +4,2% | 51,6% | 1 288 | |
| +3,1% | 48,3% | 1 972 | |
| +2,9% | 48,8% | 416 | |
| +2,9% | 52,4% | 1 026 | |
| +2,8% | 52,9% | 680 | |
| +2,5% | 52,6% | 862 | |
| +2,5% | 48,4% | 376 | |
| +2,4% | 51,2% | 604 | |
| +2,4% | 50,7% | 355 | |
| +2,3% | 47,5% | 2 543 | |
| +2,3% | 47,1% | 682 |
З ким Drow Ranger сильніший разом
| Герой | Користь пари | Частка перемог | Матчів |
|---|---|---|---|
| +4,6% | 48,7% | 275 | |
| +4,0% | 53,2% | 297 | |
| +3,9% | 52,4% | 357 | |
| +3,8% | 56,5% | 177 | |
| +2,9% | 45,7% | 407 | |
| +2,9% | 50,1% | 409 | |
| +2,4% | 51,0% | 384 | |
| +2,2% | 52,3% | 444 | |
| +2,0% | 51,9% | 2 296 | |
| +2,0% | 51,5% | 1 181 | |
| +1,9% | 45,7% | 516 | |
| +1,8% | 47,6% | 616 |
Патч 7.41f
Знайшли помилку чи неточність?











