
Shadow Fiend: Dota 2 counter ve build
Shadow Fiend Dota 2: kim counter atar, kime karşı güçlü, en iyi müttefikler ve build — başlangıç, botlar ve oyun boyunca eşyalar, güncel yamada.
Shadow Fiend buildi
Başlangıç
- Tango
- Iron Branch
- Faerie Fire
- Enchanted Mango
- İZLEYİCİ GÖZ
Botlar
- 25 dkBoots of Travel
- 9 dkPower Treads
Oyun boyunca
- 4 dkMagic Wand
- 9 dkYasha
- 14 dkYasha and Kaya
- 15 dkBlink Dagger
- 24 dkBlack King Bar
- 27 dkAghanim's Scepter
Yetenekler
- Feast of Souls +%30 Kullanım Hızı Verir %49Shadowraze Saldırı Hasarını Uygular %5125
- +5 Necromastery Maksimum Ruh Sayısı %64Çizgi Başına +0.2 sn Requiem Korkusu %3620
- +1.5 Presence Zırh Azaltması %100Kahraman Başına Toplanan +2 Feast of Souls Ruhu %015
- +30 Shadowraze İstif Hasarı %73+30 Feast of Souls Saldırı Hızı %2810
Beceri sırası
- 7. svShadowraze
- 9. svPresence of the Dark Lord
- 15. svFeast of Souls
- Pozisyon 2: Orta Kulvar%55
- Pozisyon 1: Güvenli Kulvar%42
Shadow Fiend karşısında güçlüler
| Kahraman | Avantaj | Galibiyet oranı | Maç |
|---|---|---|---|
| +2,9% | %61,6 | 1.186 | |
| +2,4% | %58,7 | 2.065 | |
| +2,3% | %60,1 | 3.159 | |
| +2,3% | %62,9 | 4.431 | |
| +2,2% | %60,3 | 5.227 | |
| +1,7% | %61,4 | 1.397 | |
| +1,7% | %66,6 | 734 | |
| +1,7% | %53,7 | 1.933 | |
| +1,6% | %58,8 | 1.247 | |
| +1,6% | %57,0 | 2.051 | |
| +1,6% | %56,9 | 1.229 | |
| +1,5% | %57,4 | 2.380 |
Shadow Fiend şunlara karşı güçlü
| Kahraman | Avantaj | Galibiyet oranı | Maç |
|---|---|---|---|
| +6,7% | %41,0 | 651 | |
| +4,7% | %50,3 | 191 | |
| +2,8% | %41,5 | 2.106 | |
| +2,8% | %42,0 | 901 | |
| +2,5% | %45,0 | 3.370 | |
| +2,5% | %44,4 | 1.881 | |
| +2,4% | %47,1 | 2.012 | |
| +2,3% | %42,5 | 930 | |
| +2,3% | %45,4 | 1.873 | |
| +2,3% | %42,5 | 2.142 | |
| +2,2% | %47,5 | 2.651 | |
| +2,2% | %43,7 | 5.449 |
Shadow Fiend kiminle daha güçlü
| Kahraman | Sinerji | Galibiyet oranı | Maç |
|---|---|---|---|
| +4,1% | %47,0 | 1.489 | |
| +2,7% | %44,7 | 1.359 | |
| +2,6% | %46,1 | 853 | |
| +2,5% | %45,1 | 1.706 | |
| +2,4% | %46,2 | 6.979 | |
| +2,1% | %42,4 | 3.075 | |
| +1,8% | %44,4 | 2.901 | |
| +1,7% | %40,9 | 1.590 | |
| +1,6% | %46,7 | 1.359 | |
| +1,6% | %40,6 | 812 | |
| +1,3% | %45,2 | 1.221 | |
| +1,3% | %44,8 | 877 |
Yama 7.41f
Bir hata ya da yanlış bilgi mi buldunuz?











