
Grimstroke: Dota 2 counter ve build
Grimstroke Dota 2: kim counter atar, kime karşı güçlü, en iyi müttefikler ve build — başlangıç, botlar ve oyun boyunca eşyalar, güncel yamada.
Grimstroke buildi
Başlangıç
- Tango
- Blood Grenade
- Magic Stick
- Iron Branch
- NÖBETÇİ GÖZ
- İzleyici ve Nöbetçi Gözler
Botlar
- 11 dkArcane Boots
Oyun boyunca
- 3 dkMagic Wand
- 6 dkRing of Basilius
- 21 dkBlink Dagger
- 23 dkGlimmer Cape
- 35 dkAghanim's Scepter
Yetenekler
- +150 Ink Swell Yarıçapı %41+%70 Stroke of Fate Hızı ve Mesafesi %5925
- +%80 Stroke of Fate Hasarı %51Silüeti Yok Etmek İçin +2 Saldırı %4920
- +%25.0 Soulbind Büyü Hasarı %83+%15 Ink Swell Hareket Hızı %1715
- +65 Phantom's Embrace SBH %56-4 sn Ink Swell Dolum Süresi %4410
Beceri sırası
- 10. svStroke of Fate
- 10. svPhantom's Embrace
- 14. svInk Swell
- Pozisyon 5: Tam Destek%56
- Pozisyon 4: Destek%41
Grimstroke karşısında güçlüler
| Kahraman | Avantaj | Galibiyet oranı | Maç |
|---|---|---|---|
| +4,0% | %47,8 | 379 | |
| +3,9% | %51,2 | 258 | |
| +3,8% | %52,8 | 964 | |
| +3,6% | %53,4 | 174 | |
| +3,2% | %55,5 | 321 | |
| +2,9% | %49,1 | 658 | |
| +2,8% | %51,4 | 805 | |
| +2,7% | %50,8 | 1.334 | |
| +2,3% | %46,8 | 968 | |
| +2,3% | %47,6 | 1.025 | |
| +2,1% | %52,1 | 436 | |
| +2,1% | %53,1 | 2.563 |
Grimstroke şunlara karşı güçlü
| Kahraman | Avantaj | Galibiyet oranı | Maç |
|---|---|---|---|
| +6,5% | %59,3 | 2.611 | |
| +3,2% | %53,5 | 3.306 | |
| +3,0% | %51,6 | 2.675 | |
| +2,4% | %57,6 | 637 | |
| +2,3% | %57,7 | 848 | |
| +2,2% | %54,9 | 712 | |
| +2,1% | %52,1 | 3.386 | |
| +2,0% | %59,6 | 465 | |
| +1,9% | %56,8 | 333 | |
| +1,8% | %54,1 | 703 | |
| +1,5% | %55,1 | 1.953 | |
| +1,4% | %54,2 | 323 |
Grimstroke kiminle daha güçlü
| Kahraman | Sinerji | Galibiyet oranı | Maç |
|---|---|---|---|
| +4,8% | %61,0 | 362 | |
| +3,3% | %53,6 | 401 | |
| +3,1% | %56,9 | 1.008 | |
| +3,1% | %57,8 | 573 | |
| +3,0% | %53,9 | 889 | |
| +2,9% | %56,8 | 2.494 | |
| +2,9% | %53,4 | 844 | |
| +2,6% | %50,4 | 843 | |
| +2,5% | %58,7 | 356 | |
| +2,2% | %51,0 | 602 | |
| +2,2% | %53,9 | 1.575 | |
| +2,0% | %52,1 | 841 |
Yama 7.41f
Bir hata ya da yanlış bilgi mi buldunuz?











