Salt la conținut
Instrument

Counter pick-uri Dota 2

Marchează eroii adversarului și pe cei din echipa ta, alege poziția și rangul — îți arătăm cine e cel mai puternic împotriva inamicilor și cel mai bun cu aliații tăi. Pe baza a milioane de meciuri, actualizat după fiecare patch.

Poziția ta
Rang
Eroii mei

Forță

Agilitate

Inteligență

Universali

Pe cine să iei

ErouTotalÎmpotriva inamicilorMeciuri
Storm Spirit2+4,9%+4,9%1.600
Morphling12+4,1%+4,1%744
Arc Warden2+3,5%+3,5%1.108
Meepo21+3,3%+3,3%462
Spectre1+3,3%+3,3%3.494
Ember Spirit2+3,1%+3,1%1.111
Phantom Assassin1+3,0%+3,0%5.662
Brewmaster3+2,5%+2,5%375
Lycan3+2,5%+2,5%293
Primal Beast32+2,3%+2,3%649

Patch 7.41f

Toți eroii din Dota 2: counteri și builduri
Cutii CasewayArcane și obiecte de eroi din Dota 2 — în cutiile Caseway.Deschide cutii
Ai găsit o greșeală sau o inexactitate?

Întrebări despre counter pick-uri