
Грімстрок (Grimstroke): контрпіки та збірка в Dota 2
Грімстрок (Grimstroke) у Dota 2: хто контрить, проти кого сильний, з ким краще разом і збірка — старт, чоботи й предмети протягом гри на свіжому патчі.
Збірка Грімстрок (Grimstroke)
Старт
- Tango
- Blood Grenade
- Magic Stick
- Iron Branch
- Sentry Ward
- Observer & Sentry Wards
Чоботи
- 11 хвArcane Boots
Протягом гри
- 3 хвMagic Wand
- 6 хвRing of Basilius
- 21 хвBlink Dagger
- 23 хвGlimmer Cape
- 35 хвAghanim's Scepter
Таланти
- +150 до радіуса Чорнильної плями 41%+70% до швидкості й дальності Мазка долі 59%25
- +80% до шкоди Мазка долі 51%+2 до ударів для знищення фантома 49%20
- +25.0% до шкоди від чарів Душов’яза 83%+15% до швидкості руху від Чорнильної плями 17%15
- +65 до шкоди за с від Обіймів фантома 56%-4 с зарядки Чорнильної плями 44%10
Прокачування
- 10 рів.Мазок долі
- 10 рів.Обійми фантома
- 14 рів.Чорнильна пляма
- Позиція 5: повна підтримка56%
- Позиція 4: підтримка41%
Хто сильний проти Grimstroke
| Герой | Перевага | Частка перемог | Матчів |
|---|---|---|---|
| +4,0% | 47,8% | 379 | |
| +3,9% | 51,2% | 258 | |
| +3,8% | 52,8% | 964 | |
| +3,6% | 53,4% | 174 | |
| +3,2% | 55,5% | 321 | |
| +2,9% | 49,1% | 658 | |
| +2,8% | 51,4% | 805 | |
| +2,7% | 50,8% | 1 334 | |
| +2,3% | 46,8% | 968 | |
| +2,3% | 47,6% | 1 025 | |
| +2,1% | 52,1% | 436 | |
| +2,1% | 53,1% | 2 563 |
Проти кого сильний Grimstroke
| Герой | Перевага | Частка перемог | Матчів |
|---|---|---|---|
| +6,5% | 59,3% | 2 611 | |
| +3,2% | 53,5% | 3 306 | |
| +3,0% | 51,6% | 2 675 | |
| +2,4% | 57,6% | 637 | |
| +2,3% | 57,7% | 848 | |
| +2,2% | 54,9% | 712 | |
| +2,1% | 52,1% | 3 386 | |
| +2,0% | 59,6% | 465 | |
| +1,9% | 56,8% | 333 | |
| +1,8% | 54,1% | 703 | |
| +1,5% | 55,1% | 1 953 | |
| +1,4% | 54,2% | 323 |
З ким Grimstroke сильніший разом
| Герой | Користь пари | Частка перемог | Матчів |
|---|---|---|---|
| +4,8% | 61,0% | 362 | |
| +3,3% | 53,6% | 401 | |
| +3,1% | 56,9% | 1 008 | |
| +3,1% | 57,8% | 573 | |
| +3,0% | 53,9% | 889 | |
| +2,9% | 56,8% | 2 494 | |
| +2,9% | 53,4% | 844 | |
| +2,6% | 50,4% | 843 | |
| +2,5% | 58,7% | 356 | |
| +2,2% | 51,0% | 602 | |
| +2,2% | 53,9% | 1 575 | |
| +2,0% | 52,1% | 841 |
Патч 7.41f
Знайшли помилку чи неточність?











