Narzędzie
Ustawienia zawodowców CS2
Ustawienia, celowniki i kariera 1165 zawodowych graczy – obecnych i byłych: czułość i DPI, mysz i monitor, historia drużyn, trofea i miejsca w top 20 HLTV. Według Liquipedii i ProSettings.net, odświeżane codziennie.

Gwiazdy teraz
Najlepsi gracze obecnych składów według miejsc w top 20 HLTV


Team VitalitySnajperRiflereDPI 7601280×960


Team SpiritEntryeDPI 10001280×960
Team FalconsSnajpereDPI 9201280×960
Team FalconsEntryeDPI 6521280×960
FURIAKapitanRiflereDPI 8001280×960


Team VitalityLurkereDPI 7081920×1080


Team SpiritSnajpereDPI 8321280×960


Team LiquidEntryeDPI 9601680×1050
GamerLegionKapitanRiflereDPI 7201280×960
MOUZLurkereDPI 9901280×960


Team LiquidRiflereDPI 6401280×960
FURIASnajpereDPI 7601280×960Drużyny

Team Vitality
MOUZ
Team Spirit
G2 Esports
Natus Vincere
Team Falcons
FaZe Clan
The MongolZ
Astralis
Team Liquid
Virtus.pro
FURIAWszyscy gracze



9z TeamEntryeDPI 6081280×960
Eternal FireRiflereDPI 13601280×960
Eternal FireRiflereDPI 12001280×960


9z TeamEntryeDPI 5601280×960


9z TeamKapitanEntryeDPI 8001920×1080


9z TeamSnajpereDPI 9001280×960
Eternal FireKapitanRiflereDPI 6201280×960
Eternal FireSnajpereDPI 10001280×960
Eternal FireRiflereDPI 11201024×768


Ninjas in PyjamasRiflereDPI 6721920×1080



Ninjas in PyjamasKapitanLurkereDPI 8401280×960


Ninjas in PyjamasWsparcieeDPI 8881440×1080


Ninjas in PyjamasRiflereDPI 7321920×1080


B8KapitanRiflereDPI 7201280×960
Lynn Vision GamingRiflereDPI 6401280×1024
Lynn Vision GamingRiflereDPI 6401280×960


B8RiflereDPI 8001280×960
PARIVISIONLurkereDPI 9361280×960


B8RiflereDPI 5201280×960Zawodowcy z twoją czułością
mediana zawodowców – eDPI 800eDPI 80052 cm na obrót o 360°Jak u większości zawodowców
Czego używają zawodowcy
Obecne składy czołowych drużynGraczy173w 35 drużynachMediana eDPI800czułość 1.4Rozciągają82%gra w rozciągniętej rozdzielczościDPI 40047%u graczy ze znanym DPI
Myszki
z 172- Logitech G Pro X2 SUPERSTRIKE Lunar Eclipse48 graczy, 28%
- Logitech G Pro X Superlight 2 White11 graczy, 6%
- ZOWIE EC2-DW Black9 graczy, 5%
- Logitech G Pro X Superlight 2 Magenta9 graczy, 5%
- Logitech G Pro X Superlight 2 Black8 graczy, 5%
- Razer DeathAdder V4 Pro Black5 graczy, 3%
Monitory
z 171- ZOWIE XL2566K54 gracze, 32%
- ZOWIE XL2586X+52 gracze, 30%
- ZOWIE XL2546K29 graczy, 17%
- ZOWIE XL2566X+18 graczy, 11%
- ZOWIE XL2586X6 graczy, 4%
- ZOWIE XL25463 gracze, 2%
Rozdzielczość
z 172- 1280×960, rozciągnięte111 graczy, 65%
- 1920×1080, bez rozciągnięcia20 graczy, 12%
- 1024×768, rozciągnięte12 graczy, 7%
- 1280×1024, rozciągnięte9 graczy, 5%
- 1280×960, z czarnymi pasami6 graczy, 3%
- 1440×1080, rozciągnięte3 gracze, 2%
DPI
z 172- 80082 gracze, 48%
- 40080 graczy, 47%
- 16005 graczy, 3%
- 9001 gracz, 1%
- 5001 gracz, 1%
- 10001 gracz, 1%
Częstotliwość monitora
z 171- 360 Hz56 graczy, 33%
- 600 Hz52 gracze, 30%
- 240 Hz35 graczy, 20%
- 400 Hz18 graczy, 11%
- 540 Hz8 graczy, 5%
- 144 Hz1 gracz, 1%
Celowniki zawodowców
Kody sprzed aktualizacji z 22 września 2026 roku przeliczono na piksele według rozdzielczości gracza.Dane – Liquipedia, licencja CC BY-SA 3.0. Część informacji sprawdzono ręcznie w różnych źródłach, m.in. ProSettings.net. Odświeżane codziennie: obecni i byli gracze drużyn, które grały w turniejach S-Tier od 2024 roku, wszyscy, którzy byli w top 20 graczy roku HLTV, oraz inni zawodowcy.