Narzędzie
Ustawienia zawodowców CS2
Ustawienia, celowniki i kariera 1164 zawodowych graczy – obecnych i byłych: czułość i DPI, mysz i monitor, historia drużyn, trofea i miejsca w top 20 HLTV. Według Liquipedii i ProSettings.net, odświeżane codziennie.

Gwiazdy teraz
Najlepsi gracze obecnych składów według miejsc w top 20 HLTV


Team VitalitySnajperRiflereDPI 7601280×960


Team SpiritEntryeDPI 10001280×960
Team FalconsSnajpereDPI 9201280×960
Team FalconsEntryeDPI 6521280×960
FURIAKapitanRiflereDPI 8001280×960


Team VitalityLurkereDPI 7081920×1080


Team SpiritSnajpereDPI 8321280×960


Team LiquidEntryeDPI 9601680×1050
GamerLegionKapitanRiflereDPI 7201280×960
MOUZLurkereDPI 9901280×960


Team LiquidRiflereDPI 6401280×960
FURIASnajpereDPI 7601280×960Drużyny

Team Vitality
MOUZ
Team Spirit
G2 Esports
Natus Vincere
Team Falcons
FaZe Clan
The MongolZ
Astralis
Team Liquid
Virtus.pro
FURIAWszyscy gracze

Aurora GamingKapitanRiflereDPI 11201280×960
LegacyRiflerSnajpereDPI 10001280×960
Aurora GamingRiflereDPI 14401280×960
GamerLegionEntryeDPI 9201280×1024
GamerLegionSnajpereDPI 8001280×960
GamerLegionRiflerSnajpereDPI 7601280×960
GamerLegionRiflereDPI 7001024×768
LegacyKapitanEntryeDPI 11361280×960
LegacyRiflerSnajpereDPI 7961280×960
M80RiflereDPI 6801280×960
M80RiflereDPI 8001280×960
LegacyRiflereDPI 7081920×1080
M80KapitanRiflereDPI 7201440×1080
M80SnajpereDPI 8401024×768
M80EntryeDPI 8801280×1024
LegacySnajpereDPI 9201280×960


MIBRWsparcieeDPI 10001280×1024
TYLOORiflereDPI 8801280×960


MIBRKapitaneDPI 6801024×768


MIBRSnajpereDPI 7601024×768Zawodowcy z twoją czułością
mediana zawodowców – eDPI 800eDPI 80052 cm na obrót o 360°Jak u większości zawodowców
Czego używają zawodowcy
Obecne składy czołowych drużynGraczy168w 34 drużynachMediana eDPI800czułość 1.4Rozciągają82%gra w rozciągniętej rozdzielczościDPI 40047%u graczy ze znanym DPI
Myszki
z 167- Logitech G Pro X2 SUPERSTRIKE Lunar Eclipse47 graczy, 28%
- Logitech G Pro X Superlight 2 White11 graczy, 7%
- ZOWIE EC2-DW Black9 graczy, 5%
- Logitech G Pro X Superlight 2 Magenta9 graczy, 5%
- Logitech G Pro X Superlight 2 Black8 graczy, 5%
- Razer DeathAdder V4 Pro Black5 graczy, 3%
Monitory
z 166- ZOWIE XL2586X+52 gracze, 31%
- ZOWIE XL2566K52 gracze, 31%
- ZOWIE XL2546K28 graczy, 17%
- ZOWIE XL2566X+17 graczy, 10%
- ZOWIE XL2586X6 graczy, 4%
- AOC AG246FK2 gracze, 1%
Rozdzielczość
z 167- 1280×960, rozciągnięte108 graczy, 65%
- 1920×1080, bez rozciągnięcia19 graczy, 11%
- 1024×768, rozciągnięte11 graczy, 7%
- 1280×1024, rozciągnięte9 graczy, 5%
- 1280×960, z czarnymi pasami6 graczy, 4%
- 1440×1080, rozciągnięte3 gracze, 2%
DPI
z 167- 80080 graczy, 48%
- 40078 graczy, 47%
- 16005 graczy, 3%
- 9001 gracz, 1%
- 5001 gracz, 1%
- 10001 gracz, 1%
Częstotliwość monitora
z 166- 360 Hz54 gracze, 33%
- 600 Hz52 gracze, 31%
- 240 Hz33 gracze, 20%
- 400 Hz17 graczy, 10%
- 540 Hz8 graczy, 5%
- 144 Hz1 gracz, 1%
Celowniki zawodowców
Kody sprzed aktualizacji z 22 września 2026 roku przeliczono na piksele według rozdzielczości gracza.Dane – Liquipedia, licencja CC BY-SA 3.0. Część informacji sprawdzono ręcznie w różnych źródłach, m.in. ProSettings.net. Odświeżane codziennie: obecni i byli gracze drużyn, które grały w turniejach S-Tier od 2024 roku, wszyscy, którzy byli w top 20 graczy roku HLTV, oraz inni zawodowcy.