Przejdź do treści
Narzędzie

Kontrpicki Dota 2

Zaznacz bohaterów przeciwnika i swojej drużyny, wybierz pozycję i rangę — pokażemy, kto jest najsilniejszy przeciw wrogom i najlepszy z sojusznikami. Na podstawie milionów meczów, aktualizowane po każdym patchu.

Twoja pozycja
Ranga
Moi bohaterowie

Siła

Zręczność

Inteligencja

Uniwersalni

Kogo wybrać

BohaterWynikPrzeciw wrogomMeczów
Beastmaster32+3,9%+3,9%456
Naga Siren1+3,6%+3,6%285
Puck2+3,6%+3,6%959
Queen of Pain24+2,8%+2,8%3219
Juggernaut1+2,3%+2,3%6280
Pangolier23+2,2%+2,2%980
Axe3+2,1%+2,1%5329
Bristleback3+2,0%+2,0%1328
Monkey King12+2,0%+2,0%1514
Hoodwink45+2,0%+2,0%3512

Patch 7.41f

Wszyscy bohaterowie Dota 2: kontry i buildy
Skrzynie CasewayArkana i przedmioty bohaterów Dota 2 — w skrzyniach Caseway.Otwórz skrzynie
Widzisz błąd lub nieścisłość?

Pytania o kontrpiki