Salt la conținut

★ Paracord Knife | Blue Steel

★ Cuțit Paracord | Blue Steel

Lichiditate23 de vânzăriîn 7 zile
Preț mediu411 lei30 de zile: 407 lei
Cerere250cereri de cumpărare
★ Paracord Knife | Blue SteelObiect special rar

Prețuri

apasă o uzură
UzurăBazăST™

Uzură

Float 0.27
0.27
FNMWFTWWBS

Float-ul lui Blue Steel — de la 0.00 la 1.00.

Sinteză

Categorie
Cuțit
Finisaj
Blue Steel
Stilul finisajului
Patină
Catalogul finisajelor
42
Pe Piața Steam din
12 noiembrie 2019

Obține prin contract

Cinci skinuri Clandestine din colecția unei cutii cu acest obiect îl dau cu o șansă care depinde de numărul de cuțite și mănuși din cutie.

Găsește cea mai ieftină intrare

Inspectarea skinului

★ Paracord Knife | Blue SteelPregătim inspectarea skinuluiFloat 0.27, Testată: 399 lei
0.001.00
Cutii CasewayObține ★ Paracord Knife | Blue Steel3 cutii, de la 9.50 leiToate cutiile
Prețul Testată, 90z399 lei
Steam: prețul vânzărilor pe zimedia pe 7 zilevânzări pe zi
Preț min.
—
Preț max.
—
Medie
—
Vânzări
—

Descriere

Această armă a fost albăstrită la rece.

Acesta este malbecul designului de arme – Booth, traficant de arme

Float Value

Float-ul obiectului — de la 0.00 la 1.00. Există în toate cele cinci uzuri — de la „Nouă” la „Deteriorată”. Există versiune StatTrak™ cu contor de ucideri, suvenir nu există.

Finisaj

Stilul finisajului — Patină: metalul e îmbătrânit chimic, nuanțele și petele diferă de la un exemplar la altul.

Proveniență

Face parte din colecția The Shattered Web Collection. Obiect special rar: pică din cutiile Shattered Web Case și Fracture Case.

Raritate

Obiect special rar: așa marchează jocul cuțitele și mănușile — cele mai rare obiecte din cutii. După datele pe care Valve le-a publicat pentru cutii, obiectelor de această calitate le revin 0,26% din drop-uri.

Istoric

Pe Piața comunitară Steam obiectul a apărut pe 12 noiembrie 2019.

Preț

Mediana vânzărilor pe Steam pe 7 zile. Versiunea obișnuită — de la 384 lei (Deteriorată) la 819 lei (Nouă). StatTrak™ — de la 467 lei (Uzată) la 1.459 lei (Nouă). Cel mai des se cumpără „Testată”: 23 de vânzări în 7 zile.

Lichiditate și cerere

24h5vânzări
7z23de vânzări
30z129de vânzări
90z327de vânzări
Ofertă25oferte la vânzare
Cerere250cereri, max 353 lei
Viteza de vânzare5 hîn medie până la tranzacție

Ultimele vânzări

Steam, după timp
CândPrețNivelul prețuluiVolum
22 oct417 lei×1
21 oct427 lei×1
21 oct426 lei×1
21 oct399 lei×3
20 oct337 lei×1
19 oct464 lei×1
19 oct377 lei×1
19 oct268 lei×1
19 oct421 lei×1
18 oct370 lei×1

Bara — nivelul prețului tranzacției în intervalul ultimelor vânzări, linia punctată — prețul mediu al acestor tranzacții ponderat cu volumul; ×N — câte bucăți au plecat în tranzacție.

Prețuri pe platforme

Cel mai bun preț286 leiYoupinOferte în total367pe 14 platformeÎn 90 de zile330 leimedia platformelorSteam399 leipe platforme mai ieftin cu 28%
YoupinPlatformă chineză: depunere și retragere prin sisteme de plată chinezești
286 lei16 oferte la vânzareCel mai bun preț
298 lei22 de oferte la vânzare
303 lei
303 lei56 de oferte la vânzare
304 lei33 de oferte la vânzare
304 lei
306 lei24 de oferte la vânzare
CSFloat
312 lei24 de oferte la vânzare
312 lei
318 lei33 de oferte la vânzare
Skinflow
318 lei4 oferte la vânzare
340 lei
345 lei20 de oferte la vânzare
469 lei1 ofertă la vânzare
PlatformăFață de cea mai bunăFață de SteamPreț din
Steammediana pe 7 zile399 lei+39.5%—25acum 4 h
YoupinPlatformă chineză: depunere și retragere prin sisteme de plată chinezești286 leicea mai bună−28.3%16acum 2 h
Tradeit298 lei+4.2%−25.3%22sub o oră
LIS-SKINS303 lei+5.7%−24.2%sub o oră
skin.land303 lei+5.8%−24.2%56sub o oră
HaloSkins304 leiîn afara comparației−23.8%33sub o oră
DMarket304 lei+6.3%−23.8%sub o oră
Buff163Platformă chineză: depunere și retragere prin sisteme de plată chinezești306 lei+6.9%−23.4%24acum 1 h
CSFloat312 lei+8.9%−21.9%24sub o oră
White Market312 lei+8.9%−21.9%sub o oră
Waxpeer318 leiîn afara comparației−20.4%33sub o oră
Skinflow318 lei+11.1%−20.4%4sub o oră
CSGO.com340 lei+18.8%−14.9%sub o oră
Skinport345 lei+20.6%−13.6%20sub o oră
SkinBaron469 lei+63.7%+17.4%1sub o oră

După datele platformelor, prețurile și disponibilitatea se actualizează automat. „Față de cea mai bună” — cu cât e mai scump decât cel mai mic preț dintre platformele în care avem încredere (celelalte — în afara comparației); „Față de Steam” — mai ieftin (verde) sau mai scump decât mediana vânzărilor Steam; „Preț din” — când a dat platforma acest preț.

Alte skinuri Paracord Knife

18
Cuțit Paracord |
Cuțit ParacordVanilla
Obiect special rarStatTrak™
275 leiStatTrak™327 lei
3 cutii
Cuțit Paracord | Ultraviolet
Cuțit ParacordUltraviolet
Obiect special rarStatTrak™
303 lei – 1.239 leiStatTrak™326 lei – 1.368 lei
Cutie Fever
Cuțit Paracord | Rust Coat
Cuțit ParacordRust Coat
Obiect special rarStatTrak™
228 lei – 248 leiStatTrak™263 lei – 364 lei
Cutie Fever
Cuțit Paracord | Night Stripe
Cuțit ParacordNight Stripe
Obiect special rarStatTrak™
253 lei – 1.024 leiStatTrak™282 lei – 366 lei
2 cutii
Cuțit Paracord | Safari Mesh
Cuțit ParacordSafari Mesh
Obiect special rarStatTrak™
219 lei – 470 leiStatTrak™226 lei – 1.423 lei
2 cutii
Cuțit Paracord | Forest DDPAT
Cuțit ParacordForest DDPAT
Obiect special rarStatTrak™
223 lei – 378 leiStatTrak™255 lei – 2.009 lei
2 cutii
Cuțit Paracord | Urban Masked
Cuțit ParacordUrban Masked
Obiect special rarStatTrak™
265 lei – 503 leiStatTrak™309 lei – 1.637 lei
2 cutii
Cuțit Paracord | Scorched
Cuțit ParacordScorched
Obiect special rarStatTrak™
239 lei – 523 leiStatTrak™247 lei – 1.597 lei
2 cutii
Cuțit Paracord | Stained
Cuțit ParacordStained
Obiect special rarStatTrak™
271 lei – 526 leiStatTrak™276 lei – 1.885 lei
2 cutii
Ai găsit o greșeală sau o inexactitate?

Prețurile — după datele platformelor: mediana vânzărilor pe 7 zile, intervalul de la cea mai proastă uzură la cea mai bună; StatTrak™ și Suvenir pe un rând separat. Se actualizează automat.