Salt la conținut

★ Huntsman Knife | Safari Mesh

★ Cuțit Huntsman | Safari Mesh

Lichiditate15 vânzăriîn 7 zile
Preț mediu307 lei30 de zile: 283 lei
Cerere648cereri de cumpărare
★ Huntsman Knife | Safari MeshObiect special rar

Prețuri

apasă o uzură
UzurăBazăST™

Uzură

Float 0.27
0.060.800.27
FNMWFTWWBS

Float-ul lui Safari Mesh — de la 0.06 la 0.80.

Sinteză

Categorie
Cuțit
Finisaj
Safari Mesh
Stilul finisajului
Vopsire prin pulverizare
Catalogul finisajelor
72
Pe Piața Steam din
2 mai 2014

Obține prin contract

Cinci skinuri Clandestine din colecția unei cutii cu acest obiect îl dau cu o șansă care depinde de numărul de cuțite și mănuși din cutie.

Găsește cea mai ieftină intrare

Inspectarea skinului

★ Huntsman Knife | Safari MeshPregătim inspectarea skinuluiFloat 0.27, Testată: 279 lei
0.060.80
Cutii CasewayObține ★ Huntsman Knife | Safari Mesh2 cutii, de la 17 leiToate cutiile
Prețul Testată, 90z279 lei
Steam: prețul vânzărilor pe zimedia pe 7 zilevânzări pe zi
Preț min.
—
Preț max.
—
Medie
—
Vânzări
—

Descriere

Această armă a fost vopsită prin pulverizare folosind un șablon de grilaje de plasă și decupaje din carton.

Un prădător rămâne un prădător, oriunde s-ar afla

Float Value

Float-ul obiectului — de la 0.06 la 0.80. Există în toate cele cinci uzuri — de la „Nouă” la „Deteriorată”. Există versiune StatTrak™ cu contor de ucideri, suvenir nu există.

Finisaj

Stilul finisajului — Vopsire prin pulverizare: desenul e aplicat cu vopsea din spray prin șablon.

Proveniență

Face parte din colecția The Huntsman Collection. Obiect special rar: pică din cutia Huntsman Weapon Case.

Raritate

Obiect special rar: așa marchează jocul cuțitele și mănușile — cele mai rare obiecte din cutii. După datele pe care Valve le-a publicat pentru cutii, obiectelor de această calitate le revin 0,26% din drop-uri.

Istoric

Pe Piața comunitară Steam obiectul a apărut pe 2 mai 2014.

Preț

Mediana vânzărilor pe Steam pe 7 zile. Versiunea obișnuită — de la 267 lei (Deteriorată) la 713 lei (Nouă). StatTrak™ — de la 342 lei (Uzură minimă) la 1.682 lei (Nouă). Cel mai des se cumpără „Testată”: 15 vânzări în 7 zile.

Lichiditate și cerere

24h1vânzare
7z15vânzări
30z60de vânzări
90z139de vânzări
Ofertă13oferte la vânzare
Cerere648cereri, max 259 lei
Viteza de vânzare26 hîn medie până la tranzacție

Ultimele vânzări

Steam, după timp
CândPrețNivelul prețuluiVolum
20 oct307 lei×1
19 oct292 lei×1
19 oct290 lei×1
18 oct290 lei×1
18 oct285 lei×2
18 oct269 lei×1
17 oct279 lei×1
17 oct288 lei×1
16 oct246 lei×1
16 oct259 lei×1

Bara — nivelul prețului tranzacției în intervalul ultimelor vânzări, linia punctată — prețul mediu al acestor tranzacții ponderat cu volumul; ×N — câte bucăți au plecat în tranzacție.

Prețuri pe platforme

Cel mai bun preț213 leiTradeitOferte în total318pe 14 platformeÎn 90 de zile267 leimedia platformelorSteam279 leipe platforme mai ieftin cu 23%
213 lei15 oferte la vânzareCel mai bun preț
216 lei
216 lei52 de oferte la vânzare
YoupinPlatformă chineză: depunere și retragere prin sisteme de plată chinezești
216 lei8 oferte la vânzare
CSFloat
223 lei15 oferte la vânzare
227 lei42 de oferte la vânzare
227 lei
227 lei8 oferte la vânzare
227 lei
231 lei31 de oferte la vânzare
236 lei9 oferte la vânzare
Skinflow
240 lei4 oferte la vânzare
253 lei
293 lei1 ofertă la vânzare
PlatformăFață de cea mai bunăFață de SteamPreț din
Steammediana pe 7 zile279 lei+30.6%—13acum 2 h
Tradeit213 leicea mai bună−23.4%15acum 2 h
LIS-SKINS216 lei+1.2%−22.5%acum 2 h
skin.land216 lei+1.3%−22.5%52acum 2 h
YoupinPlatformă chineză: depunere și retragere prin sisteme de plată chinezești216 lei+1.4%−22.4%8acum 6 h
CSFloat223 lei+4.7%−19.8%15acum 2 h
Waxpeer227 leiîn afara comparației−18.6%42acum 2 h
DMarket227 lei+6.3%−18.6%acum 2 h
Buff163Platformă chineză: depunere și retragere prin sisteme de plată chinezești227 lei+6.4%−18.5%8acum 4 h
White Market227 lei+6.5%−18.4%acum 1 h
HaloSkins231 leiîn afara comparației−17.1%31acum 2 h
Skinport236 lei+10.8%−15.2%9acum 2 h
Skinflow240 lei+12.7%−13.7%4acum 2 h
CSGO.com253 lei+18.7%−9.1%acum 2 h
SkinBaron293 lei+37.3%+5.1%1acum 2 h

După datele platformelor, prețurile și disponibilitatea se actualizează automat. „Față de cea mai bună” — cu cât e mai scump decât cel mai mic preț dintre platformele în care avem încredere (celelalte — în afara comparației); „Față de Steam” — mai ieftin (verde) sau mai scump decât mediana vânzărilor Steam; „Preț din” — când a dat platforma acest preț.

Alte skinuri Huntsman Knife

24
Cuțit Huntsman | Bright Water
Cuțit HuntsmanBright Water
Obiect special rarStatTrak™
285 lei – 372 leiStatTrak™290 lei – 426 lei
2 cutii
Cuțit Huntsman | Freehand
Cuțit HuntsmanFreehand
Obiect special rarStatTrak™
323 lei – 451 leiStatTrak™355 lei – 492 lei
2 cutii
Cuțit Huntsman | Black Laminate
Cuțit HuntsmanBlack Laminate
Obiect special rarStatTrak™
317 lei – 660 leiStatTrak™335 lei – 725 lei
2 cutii
Cuțit Huntsman | Lore
Cuțit HuntsmanLore
Obiect special rarStatTrak™
424 lei – 761 leiStatTrak™434 lei – 993 lei
2 cutii
Cuțit Huntsman | Autotronic
Cuțit HuntsmanAutotronic
Obiect special rarStatTrak™
469 lei – 853 leiStatTrak™569 lei – 1.595 lei
2 cutii
Cuțit Huntsman | Gamma Doppler
Cuțit HuntsmanGamma Doppler
Obiect special rarStatTrak™
1.131 lei – 1.261 leiStatTrak™1.228 lei – 1.883 lei
2 cutii
Cuțit Huntsman | Rust Coat
Cuțit HuntsmanRust Coat
Obiect special rarStatTrak™
276 lei – 326 leiStatTrak™320 lei – 957 lei
2 cutii
Cuțit Huntsman | Ultraviolet
Cuțit HuntsmanUltraviolet
Obiect special rarStatTrak™
308 lei – 2.023 leiStatTrak™353 lei – 2.864 lei
2 cutii
Cuțit Huntsman | Damascus Steel
Cuțit HuntsmanDamascus Steel
Obiect special rarStatTrak™
488 lei – 590 leiStatTrak™539 lei – 833 lei
2 cutii
Cuțit Huntsman | Marble Fade
Cuțit HuntsmanMarble Fade
Obiect special rarStatTrak™
995 lei – 1.070 leiStatTrak™1.237 lei – 1.807 lei
2 cutii
Ai găsit o greșeală sau o inexactitate?

Prețurile — după datele platformelor: mediana vânzărilor pe 7 zile, intervalul de la cea mai proastă uzură la cea mai bună; StatTrak™ și Suvenir pe un rând separat. Se actualizează automat.