
EYEBALLERS
Titluri8primele locuri la turnee mariFinale5locuri doieDPI mediu689pe tot lotul
Meciuri
EYEBALLERSvsGamerLegion

BBL2:0EYEBALLERS
Componență
Setările lotului
Mouse-ul, monitorul și echipamentul fiecărui jucător EYEBALLERS| Jucător | DPI | Sens | eDPI | Rezoluție | Scalare | Hz | Mouse | Monitor |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 400 | 1.45 | 580 | 1280×960 | întins | 360 | Logitech G Pro X2 SUPERSTRIKE Lunar Eclipse | ZOWIE XL2566K | |
| 400 | 2 | 800 | 1280×960 | întins | 240 | Logitech G Pro X Superlight Black | ZOWIE XL2540 | |
| 800 | 0.68 | 544 | 1280×960 | întins | 360 | ZOWIE EC1-CW | ZOWIE XL2566K | |
| 800 | 0.9 | 720 | 1280×960 | întins | 240 | Razer DeathAdder V4 Pro Green | ZOWIE XL2546K | |
| 800 | 1 | 800 | 1280×1024 | întins | 240 | Razer Viper V3 Pro White | ZOWIE XL2546 Divina Blue |
eDPI-ul mediu al lotului 689DPI mediu 640sensibilitate medie 1.21
Țintele jucătorilor
Copiază un cod sau deschide-l în generator; codurile de dinainte de actualizarea din 22 septembrie 2026 sunt convertite în pixeli.Titluri și finale
Victoriile și locurile fruntașe ale EYEBALLERS la turnee mari- 9th - 11thXSE Pro League 2026$27.500
- locul 2Conquest of Prague 2026$7.546
- 5th - 8thPGL Bucharest 2026$62.500
- locul 2Journey Spring 2026$4.000
- 9th - 16thBLAST Bounty Winter 2026: Closed Qualifier$36.250
- locul 1European Pro League Series 3$11.000
- locul 1CCT Season 3 European Series #11$22.000
- locul 1JOURNEY 2025$5.247
- locul 1European Pro League Season 27$11.000
- locul 2Winline Insight Season 7$10.000
Istoricul lotului
Cine a jucat pentru EYEBALLERS și cândActivi6
Foști16
bobeksde1 iulie 2025 — 12 iunie 2026
HEAP18 august 2023 — 1 iulie 2025
poiii1 iulie 2024 — 30 iunie 2025
flusha9 iunie 2022 — 5 iunie 2025
delle9 mai 2025 — 19 mai 2025bancă
delle22 octombrie 2024 — 9 mai 2025
Peppzor1 septembrie 2024 — 1 ianuarie 2025bancă
Golden1 septembrie 2024 — 21 octombrie 2024bancă
Golden26 martie 2024 — 1 septembrie 2024
Peppzor20 decembrie 2022 — 1 septembrie 2024
SHiNE12 martie 2024 — 8 iunie 2024bancă
Sapec9 iunie 2022 — 8 iunie 2024
Întrebări frecvente
Ai găsit o greșeală sau o inexactitate?
Date: Liquipedia, licență CC BY-SA 3.0. Unele informații au fost verificate manual din mai multe surse, inclusiv ProSettings.net. Actualizat zilnic: jucătorii actuali și foști ai echipelor care au jucat turnee S-Tier din 2024, toți cei care au intrat în top 20 al jucătorilor anului HLTV și alți jucători profesioniști.