Przejdź do treści
Narzędzie

Kontrpicki Dota 2

Zaznacz bohaterów przeciwnika i swojej drużyny, wybierz pozycję i rangę — pokażemy, kto jest najsilniejszy przeciw wrogom i najlepszy z sojusznikami. Na podstawie milionów meczów, aktualizowane po każdym patchu.

Twoja pozycja
Ranga
Moi bohaterowie

Siła

Zręczność

Inteligencja

Uniwersalni

Kogo wybrać

BohaterWynikPrzeciw wrogomMeczów
Primal Beast32+3,2%+3,2%2760
Kez12+2,9%+2,9%3248
Phantom Assassin1+2,7%+2,7%13 177
Meepo21+2,6%+2,6%1395
Dawnbreaker3+2,5%+2,5%9224
Treant Protector54+2,2%+2,2%2183
Broodmother231+2,1%+2,1%1596
Storm Spirit2+1,9%+1,9%5670
Templar Assassin12+1,9%+1,9%4346
Spectre1+1,9%+1,9%10 360

Patch 7.41f

Wszyscy bohaterowie Dota 2: kontry i buildy
Skrzynie CasewayArkana i przedmioty bohaterów Dota 2 — w skrzyniach Caseway.Otwórz skrzynie
Widzisz błąd lub nieścisłość?

Pytania o kontrpiki