Przejdź do treści
Narzędzie

Kontrpicki Dota 2

Zaznacz bohaterów przeciwnika i swojej drużyny, wybierz pozycję i rangę — pokażemy, kto jest najsilniejszy przeciw wrogom i najlepszy z sojusznikami. Na podstawie milionów meczów, aktualizowane po każdym patchu.

Twoja pozycja
Ranga
Moi bohaterowie

Siła

Zręczność

Inteligencja

Uniwersalni

Kogo wybrać

BohaterWynikPrzeciw wrogomMeczów
Largo354+5,0%+5,0%729
Batrider4235+4,3%+4,3%397
Naga Siren1+4,1%+4,1%571
Muerta12+4,0%+4,0%1380
Zeus425+3,0%+3,0%6520
Ancient Apparition54+2,8%+2,8%3351
Weaver1425+2,8%+2,8%2557
Elder Titan345+2,6%+2,6%455
Techies45+2,3%+2,3%5206
Visage234+2,2%+2,2%656

Patch 7.41f

Wszyscy bohaterowie Dota 2: kontry i buildy
Skrzynie CasewayArkana i przedmioty bohaterów Dota 2 — w skrzyniach Caseway.Otwórz skrzynie
Widzisz błąd lub nieścisłość?

Pytania o kontrpiki