Przejdź do treści
Narzędzie

Kontrpicki Dota 2

Zaznacz bohaterów przeciwnika i swojej drużyny, wybierz pozycję i rangę — pokażemy, kto jest najsilniejszy przeciw wrogom i najlepszy z sojusznikami. Na podstawie milionów meczów, aktualizowane po każdym patchu.

Twoja pozycja
Ranga
Moi bohaterowie

Siła

Zręczność

Inteligencja

Uniwersalni

Kogo wybrać

BohaterWynikPrzeciw wrogomMeczów
Lycan32+5,7%+5,7%850
Storm Spirit2+4,6%+4,6%5604
Spectre1+4,0%+4,0%11 981
Arc Warden2+3,9%+3,9%3278
Void Spirit2+3,8%+3,8%3784
Morphling1+3,5%+3,5%3176
Primal Beast32+3,5%+3,5%2065
Phantom Lancer1+3,3%+3,3%9568
Broodmother231+2,7%+2,7%940
Pudge4532+2,4%+2,4%18 388

Patch 7.41f

Wszyscy bohaterowie Dota 2: kontry i buildy
Skrzynie CasewayArkana i przedmioty bohaterów Dota 2 — w skrzyniach Caseway.Otwórz skrzynie
Widzisz błąd lub nieścisłość?

Pytania o kontrpiki