Перейти до вмісту

Glock-18 | Oxide Blaze

Ґлок-18 | Оксидне полум’я

Ліквідність99 продажівза 7 днів
Середня ціна126 грнза 30 днів 131 грн
Попит24 070заявок на купівлю
Glock-18 | Oxide BlazeАрмійська якість

Ціни

натисніть знос
ЗносБазаST™SV

Зношеність

Float 0.04
0.850.04
FNMWFTWWBS

Float у Oxide Blaze — від 0.00 до 0.85.

Кольори

Зведення

Модель
Glock-18
Категорія
Пістолет
Оздоблення
Oxide Blaze
Стиль оздоблення
Авторський розпис
Каталог оздоблення
808

Огляд скіна

Glock-18 | Oxide BlazeГотуємо огляд скінаFloat 0.04, Щойно з фабрики: 126 грн
0.000.85
Кейси CasewayВибий Glock-18 | Oxide Blaze1 кейс, від 110 грнУсі кейси
Ціна Щойно з фабрики, 90д126 грн
Steam: ціна продажів за деньсередня за 7 днівпродажі за день
Мін. ціна
—
Макс. ціна
—
Середня
—
Продажів
—

Опис

Нанесено зображення із заіржавілою кольоровою основою й білими деталями.

«Суб’єкт стверджує, що це винесло на берег»

Float Value

Float у предмета — від 0.00 до 0.85. Існує в усіх п’яти станах зносу — від «Щойно з фабрики» до «Понівечено в боях». Є StatTrak™ і сувенірна версія.

Оздоблення

Стиль оздоблення — Авторський розпис: малюнок створений художником під форму саме цієї моделі й у всіх екземплярів розташований однаково.

Походження

Входить до колекції The Danger Zone Collection. Випадає з кейса Danger Zone Case.

Рідкість

Якість — Армійська якість (Mil-Spec), щабель 3 з 6 у шкалі рідкості збройних розфарбувань. За даними, які Valve розкрила для кейсів, на предмети цієї якості припадає 79,92 % випадань.

Історія

Колекція The Danger Zone Collection вийшла в грудні 2018 року.

Ціна

Медіана продажів у Steam за 7 днів. Звичайна версія — від 12 грн (Понівечено в боях) до 126 грн (Щойно з фабрики). StatTrak™ — від 14 грн (Після бойових випробувань) до 119 грн (Щойно з фабрики). Сувенірна — 741 грн (Після бойових випробувань). Найчастіше купують «Після бойових випробувань»: 1 457 продажів за 7 днів.

Ліквідність і попит

24г13продажів
7д99продажів
30д357продажів
90д1 084продажі
Пропозиція196лотів у продажу
Попит24 070заявок, макс 129 грн
Швидкість продажу2 году середньому до угоди

Останні продажі

Steam, за часом
КолиЦінаРівень ціниОбсяг
25 жовт129 грн×1
24 жовт131 грн×1
24 жовт122 грн×1
24 жовт117 грн×2
24 жовт130 грн×1
24 жовт133 грн×1
24 жовт114 грн×1
24 жовт129 грн×1
24 жовт128 грн×1
24 жовт136 грн×2

Смуга — рівень ціни угоди в діапазоні останніх продажів, пунктир — середня ціна цих угод з урахуванням обсягу; ×N — скільки штук пішло в угоді.

Ціни за майданчиками

Краща ціна94 грнCSFloatУсього лотів1 783на 15 майданчикахЗа 90 днів274 грнсередня за майданчикамиSteam126 грнна майданчиках дешевше на 26%
CSFloat
94 грн140 лотів у продажуКраща ціна
98 грн154 лоти у продажу
99 грн32 лоти у продажу
YoupinКитайський майданчик: поповнення та виведення через китайські платіжні системи
99 грн591 лот у продажу
102 грн
103 грн128 лотів у продажу
104 грн
105 грн41 лот у продажу
109 грн
109 грн127 лотів у продажу
110 грн47 лотів у продажу
113 грн32 лоти у продажу
Skinflow
115 грн21 лот у продажу
121 грн
1 131 грн1 лот у продажу
МайданчикДо кращоїДо SteamЦіна від
Steamмедіана 7 днів126 грн+34.8%—1966 год тому
CSFloat94 грнкраща−25.8%1403 год тому
Buff163Китайський майданчик: поповнення та виведення через китайські платіжні системи98 грн+4.3%−22.6%1545 год тому
Tradeit99 грн+5.8%−21.5%323 год тому
YoupinКитайський майданчик: поповнення та виведення через китайські платіжні системи99 грн+5.8%−21.5%5914 год тому
LIS-SKINS102 грн+9.2%−19.0%3 год тому
skin.land103 грн+9.7%−18.6%1283 год тому
White Market104 грн+11.1%−17.6%менше години
SkinBaron105 грн+12.1%−16.8%413 год тому
DMarket109 грн+16.9%−13.3%3 год тому
HaloSkins109 грнпоза порівнянням−13.3%1273 год тому
Skinport110 грн+17.9%−12.5%473 год тому
Waxpeer113 грнпоза порівнянням−10.8%323 год тому
Skinflow115 грн+23.2%−8.6%213 год тому
CSGO.com121 грн+29.5%−3.9%3 год тому
CS.DEALS1 131 грнпоза порівнянням+796.1%13 год тому

За даними торгових майданчиків, ціни та наявність оновлюються автоматично. «До кращої» — наскільки дорожче за найнижчу ціну серед майданчиків, яким ми довіряємо (решта — поза порівнянням); «До Steam» — дешевше (зеленим) або дорожче за медіану продажів Steam; «Ціна від» — коли майданчик віддав цю ціну.

Інші скіни Glock-18

54
Знайшли помилку чи неточність?

Ціни — за даними торгових майданчиків: медіана продажів за 7 днів, діапазон від найгіршого зносу до найкращого; StatTrak™ і сувенірні версії показано окремим рядком. Оновлюється автоматично.