Перейти до вмісту
olofmeister
Про-гравець CS2Кар’єру завершено

olofmeister налаштування CS2

Olof Markus Kajbjer GustafssonШвеціяШвеція34 роки, 31 січня 1992Сапорт, ЛюркерПрізвиська: boostmeister, Tec9meisterFaZe Clanостання командаІнвентар гравцяLiquipedia
Заробіток$933 614призові команд гравця, за LiquipediaТоп-20 HLTV4 разинайкраще — 1-е місце, 2015MVP турнірів6зокрема на MajorКоманд у кар’єрі8у грі 2010 – 2021

Налаштування

Приціл

CSxBZxxWx723fvQRhj7yLyjvdcNF2fw8EQDTU3cfue8CHE

Перераховано з налаштувань до оновлення 22 вересня 2026 року за колишніми правилами гри для роздільної здатності 1440×1080 — так приціл виглядав у olofmeister. Перед матчем звірте в грі.

Відкрити в генераторі

Миша й чутливість

DPI
800
Чутливість
1.25
eDPI
1000
Оберт 360°
41.6 см
Чутливість у прицілі
1.2
Частота опитування
2000 Гц
Чутливість Windows
6/11

Відео

Роздільна здатність
1440×1080
Співвідношення сторін
4:3
Розтягнення
розтягнуте
Частота монітора
240 Гц
Режим показу
На весь екран
Яскравість
93%

Розширені налаштування

Підвищення контрасту гравця
Увімк.
Вертикальна синхронізація
Вимк.
Низька затримка NVIDIA Reflex
Увімкнено + посилення
NVIDIA G-Sync
Вимк.
Максимум к/с в грі
400
Режим згладжування (множинна вибірка)
2x MSAA
Загальна якість тіней
Низьке
Динамічні тіні
Від усього
Детальність моделей та текстур
Середня
Режим фільтрування текстур
Анізотропне 16X
Деталізація шейдерів
Висока
Деталізація часток
Низька
Розсіяне затінення
Середня
Високий динамічний діапазон
Якість
FidelityFX Super Resolution
Вимкнено (найвища якість)

В’юмодель

viewmodel_fov
68
viewmodel_offset_x
2
viewmodel_offset_y
2
viewmodel_offset_z
-2

Інтерфейс і радар

Колір інтерфейсу
Колір команди
Гравець завжди в центрі
Увімк.
Радар обертається
Увімк.
Квадратна форма в таблиці результатів
Увімк.
Розмір радара
1
Масштаб мапи радара
0.35

Параметри запуску

-freq 240 -novid -console -w 1024 -h 768

Конфіг гравця

Файл olofmeister, підлаштований під нинішню CS2.

  • Прибрано команди, яких у CS2 немає: 64.
  • Значення, які на сторінці свіжіші, ніж у файлі, узято зі сторінки: 2.
  • Приціл — нинішній, як на сторінці.
  • Бінди й решта — як у гравця, за розділами.
Завантажити olofmeister.cfg
  1. Покладіть файл у теку конфігів гри: Steam\steamapps\common\Counter-Strike Global Offensive\game\csgo\cfg
  2. У Steam: CS2, «Властивості», «Параметри запуску» — вставте рядок, щоб гра виконувала файл під час кожного запуску: +exec olofmeister
  3. Або просто в грі: відкрийте консоль і введіть exec olofmeister.

Девайси

  • Logitech G Pro X Superlight 2 BlackМишаLogitech G Pro X Superlight 2 Black
  • SteelSeries QcK Heavy BlackКилимокSteelSeries QcK Heavy Black
  • ZOWIE XL2546KМоніторZOWIE XL2546K
  • SteelSeries Apex ProКлавіатураSteelSeries Apex Pro
  • SteelSeries Arctis Nova Pro WirelessНавушникиSteelSeries Arctis Nova Pro Wireless
  • Intel Core i9-11900KПроцесорIntel Core i9-11900K
  • NVIDIA GeForce RTX 3080ВідеокартаNVIDIA GeForce RTX 3080

Головні досягнення

Останні перемоги та фінали на великих турнірах
  • 1-еEPICENTER 201828 жовтня 2018S-Tier2:0 проти Natus VincereFaZe Clan$150 000
  • 2-еELEAGUE Major Boston 201828 січня 2018S-Tier1:2 проти Cloud9FaZe Clan$150 000
  • 1-еEsports Championship Series Season 4 - Finals17 грудня 2017S-Tier2:1 проти MousesportsFaZe Clan$250 000
  • 1-еELEAGUE Premier 201713 жовтня 2017S-Tier2:0 проти AstralisFaZe Clan$500 000
  • 1-еESL One: New York 201717 вересня 2017S-Tier3:0 проти Team LiquidFaZe Clan$125 000
  • 1-еIntel Extreme Masters X - World Championship5 березня 2016S-Tier3:0 проти Luminosity GamingFnatic$104 000
  • 1-еESL ESEA Pro League Season 2 - Finals13 грудня 2015S-Tier3:2 проти Natus VincereFnatic$100 000
  • 1-еFACEIT League 2015 Stage 3 Finals29 листопада 2015S-Tier2:1 проти Luminosity GamingFnatic$100 000
  • 1-еESL One: Cologne 201523 серпня 2015S-Tier2:0 проти Team EnVyUsFnatic$100 000
  • 1-еESL One: Katowice 201515 березня 2015S-Tier2:1 проти Ninjas in PyjamasFnatic$100 000

Кар’єра

8 команд
  1. FaZe Clanсіч. 2023, дата відходу невідома
  2. FaZe Clanлава запаснихсіч. 2022 – січ. 2023, 1 рік
  3. FaZe Clanчерв. 2021 – січ. 2022, 7 місяців
  4. FaZe Clanлава запаснихлют. 2021 – черв. 2021, 4 місяці
  5. FaZe Clanзамінажовт. 2020 – лют. 2021, 4 місяці
  6. FaZe Clanлава запаснихтрав. 2020 – жовт. 2020, 5 місяців
  7. FaZe Clanлип. 2018 – трав. 2020, 1 рік 10 місяців
  8. FaZe Clanлава запаснихчерв. 2018 – лип. 2018, 1 місяць
  9. FaZe Clanтрав. 2018 – черв. 2018, 1 місяць
  10. FaZe Clanлава запаснихквіт. 2018 – трав. 2018, 1 місяць
  11. FaZe Clanсерп. 2017 – квіт. 2018, 8 місяців
  12. Fnaticчерв. 2016 – серп. 2017, 1 рік 2 місяці
  13. Fnaticлава запаснихквіт. 2016 – черв. 2016, 2 місяці
  14. Fnaticчерв. 2014 – квіт. 2016, 1 рік 10 місяців
  15. TEAMGLOBALтрав. 2014 – черв. 2014, 1 місяць
  16. LGB eSportsчерв. 2013 – трав. 2014, 11 місяців
  17. Absolute Legendsлют. 2013 – бер. 2013, 1 місяць
  18. H2kжовт. 2012 – жовт. 2012, менше місяця
  19. a2g2011 – 2012
  20. RG-Esportsгруд. 2010 – бер. 2011, 3 місяці

Рейтинги та нагороди

Топ-20 гравців року HLTV
#192017#82016#12015#122014
MVP 6 турнірів за версією HLTV
  • ESL One: Katowice 2015Major
  • ESL ESEA Pro League Season 1 - Finalsвеликий турнір
  • FACEIT 2015 Stage 3 Finalsвеликий турнір
  • StarLadder i-League StarSeries XIVвеликий турнір
  • IEM Katowice 2016великий турнір
  • DreamHack Open Summer 2015

Статистика FACEIT

Матчі на FACEIT за весь час: звичайні матчі й ліги, без офіційних турнірів
103 456ELOolofmeister Регіон EUОстанні матчіПрофіль FACEIT
Матчів5 166Перемог55%2816 перемог, 2350 поразокK/D1.23убивств на смертьХедшоти51%убивств у головуADR83.66шкоди за раундНайкраща серія34перемоги поспіль

Головне

Зі статистики FACEIT за весь час
Найкраща картаInferno62% перемог, 133 матчі
НайважчаOverpass44% перемог, 50 матчів
Серія зараз3 перемоги поспільНайкраща серія — 34
Час у матчах≈ 3 444 годприблизно 144 дні гри без перерви
Аси47і 540× — чотири вбивства за раунд
MVP6 183≈ 1.2 за матч

Карти

Скільки матчів зіграно на кожній карті і як часто перемагає
Mirage760 матчів54% перемогK/D 1.22ADR 84HS 57%
Ancient444 матчі53% перемогK/D 1.22ADR 83HS 59%
Anubis369 матчів56% перемогK/D 1.24ADR 83HS 54%
Dust2344 матчі56% перемогK/D 1.22ADR 87HS 55%
Nuke286 матчів58% перемогK/D 1.24ADR 82HS 58%
InfernoНайкраща133 матчі62% перемогK/D 1.24ADR 83HS 56%
Overpass50 матчів44% перемогK/D 1.05ADR 80HS 59%
Train49 матчів55% перемогK/D 1.2ADR 79HS 58%
Кейси CasewayСкіни AK-47 у кейсах Caseway83 кейси, від 110 грнУсі кейси

Часті запитання

Знайшли помилку чи неточність?

Дані — Liquipedia (сторінка гравця), ліцензія CC BY-SA 3.0. Частину відомостей звірено вручну за різними джерелами, зокрема ProSettings.net. Налаштування: 19 червня 2026. Оновлюється щодня: нинішні й колишні гравці команд, що грали на турнірах S-Tier із 2024 року, усі, хто входив до топ-20 гравців року HLTV, і інші про-гравці.