
FOKUS
Trofea1pierwsze miejsca na dużych turniejachFinały2drugie miejscaŚrednie eDPI824w całym składzie
Mecze
NTR2:1FOKUS
FOKUS2:0Younglings
FOKUS2:0JustP

Skład
Ustawienia składu
Mysz, ekran i sprzęt każdego gracza FOKUS| Gracz | DPI | Czułość | eDPI | Rozdzielczość | Rozciągnięcie | Hz | Mysz | Monitor |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 400 | 1.55 | 620 | 1024×768 | rozciągnięte | 600 | ZOWIE EC2-DW Black | ZOWIE XL2586X+ | |
| 800 | 1 | 800 | 1280×960 | rozciągnięte | 360 | Logitech G Pro X Superlight 2 Dex Magenta | ZOWIE XL2566K | |
| 800 | 0.9 | 720 | 1280×960 | rozciągnięte | 240 | Pulsar ZywOo The Chosen Mouse White | ZOWIE XL2540K | |
| 800 | 1.25 | 1000 | 1280×960 | rozciągnięte | 360 | Logitech G Pro X Superlight 2 Cyan | ZOWIE XL2566K | |
| 800 | 1.225 | 980 | 1280×960 | rozciągnięte | 240 | Logitech G Pro X Superlight 2 Black | ASUS TUF VG259QM |
Średnie eDPI składu 824średnie DPI 720średnia czułość 1.18
Celowniki graczy
Kod można skopiować lub otworzyć w generatorze; kody sprzed aktualizacji z 22 września 2026 roku są przeliczone na piksele.Trofea i finały
Zwycięstwa i miejsca na podium FOKUS na dużych turniejach- 3rd - 4thNODWIN Clutch Series #12$3 000
- 9th - 16thBLAST Bounty Summer 2026: Closed Qualifier$41 250
- 2.BC.Game Masters Season 2 Europe Series #2$10 000
- 2.BC.Game Masters Championship #2$10 000
- 5th - 8thLORGAR RANKINGS Season 1$3 500
- 9th - 11thPGL Bucharest 2026$31 250
- 1.Urban Riga Open #3$5 000
Historia składu
Kto i kiedy grał w FOKUSCzęste pytania
Widzisz błąd lub nieścisłość?
Dane – Liquipedia, licencja CC BY-SA 3.0. Część informacji sprawdzono ręcznie w różnych źródłach, m.in. ProSettings.net. Odświeżane codziennie: obecni i byli gracze drużyn, które grały w turniejach S-Tier od 2024 roku, wszyscy, którzy byli w top 20 graczy roku HLTV, oraz inni zawodowcy.