
EYEBALLERS
Trofea8pierwsze miejsca na dużych turniejachFinały5drugie miejscaŚrednie eDPI689w całym składzie
Mecze

BBLvsEYEBALLERS
Skład

EYEBALLERSWsparcieeDPI 5801280×960
EYEBALLERSSnajpereDPI 8001280×960
EYEBALLERSRiflereDPI 5441280×960
EYEBALLERSRiflereDPI 7201280×960
EYEBALLERSRiflereDPI 8001280×1024Ustawienia składu
Mysz, ekran i sprzęt każdego gracza EYEBALLERS| Gracz | DPI | Czułość | eDPI | Rozdzielczość | Rozciągnięcie | Hz | Mysz | Monitor |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 400 | 1.45 | 580 | 1280×960 | rozciągnięte | 360 | Logitech G Pro X2 SUPERSTRIKE Lunar Eclipse | ZOWIE XL2566K | |
| 400 | 2 | 800 | 1280×960 | rozciągnięte | 240 | Logitech G Pro X Superlight Black | ZOWIE XL2540 | |
| 800 | 0.68 | 544 | 1280×960 | rozciągnięte | 360 | ZOWIE EC1-CW | ZOWIE XL2566K | |
| 800 | 0.9 | 720 | 1280×960 | rozciągnięte | 240 | Razer DeathAdder V4 Pro Green | ZOWIE XL2546K | |
| 800 | 1 | 800 | 1280×1024 | rozciągnięte | 240 | Razer Viper V3 Pro White | ZOWIE XL2546 Divina Blue |
Średnie eDPI składu 689średnie DPI 640średnia czułość 1.21
Celowniki graczy
Kod można skopiować lub otworzyć w generatorze; kody sprzed aktualizacji z 22 września 2026 roku są przeliczone na piksele.Trofea i finały
Zwycięstwa i miejsca na podium EYEBALLERS na dużych turniejach- 9th - 11thXSE Pro League 2026$27 500
- 2.Conquest of Prague 2026$7 546
- 5th - 8thPGL Bucharest 2026$62 500
- 2.Journey Spring 2026$4 000
- 9th - 16thBLAST Bounty Winter 2026: Closed Qualifier$36 250
- 1.European Pro League Series 3$11 000
- 1.CCT Season 3 European Series #11$22 000
- 1.JOURNEY 2025$5 247
- 1.European Pro League Season 27$11 000
- 2.Winline Insight Season 7$10 000
Historia składu
Kto i kiedy grał w EYEBALLERSW składzie6
Byli16
bobeksde1 lipca 2025 — 12 czerwca 2026
HEAP18 sierpnia 2023 — 1 lipca 2025
poiii1 lipca 2024 — 30 czerwca 2025
flusha9 czerwca 2022 — 5 czerwca 2025
delle9 maja 2025 — 19 maja 2025rezerwa
delle22 października 2024 — 9 maja 2025
Peppzor1 września 2024 — 1 stycznia 2025rezerwa
Golden1 września 2024 — 21 października 2024rezerwa
Golden26 marca 2024 — 1 września 2024
Peppzor20 grudnia 2022 — 1 września 2024
SHiNE12 marca 2024 — 8 czerwca 2024rezerwa
Sapec9 czerwca 2022 — 8 czerwca 2024
Częste pytania
Widzisz błąd lub nieścisłość?
Dane – Liquipedia, licencja CC BY-SA 3.0. Część informacji sprawdzono ręcznie w różnych źródłach, m.in. ProSettings.net. Odświeżane codziennie: obecni i byli gracze drużyn, które grały w turniejach S-Tier od 2024 roku, wszyscy, którzy byli w top 20 graczy roku HLTV, oraz inni zawodowcy.