
Alliance
Trofea8pierwsze miejsca na dużych turniejachFinały3drugie miejscaŚrednie eDPI752w całym składzie
Skład
Ustawienia składu
Mysz, ekran i sprzęt każdego gracza Alliance| Gracz | DPI | Czułość | eDPI | Rozdzielczość | Rozciągnięcie | Hz | Mysz | Monitor |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 400 | 1.8 | 720 | 1152×864 | rozciągnięte | 240 | Razer Viper V4 Pro Black | ZOWIE XL2546K | |
| 400 | 2 | 800 | 1280×960 | rozciągnięte | 240 | Razer Viper V4 Pro Black | ZOWIE XL2546 | |
| 800 | 1.1 | 880 | — | — | 360 | Razer Viper V4 Pro Black | ZOWIE XL2566K | |
| 800 | 1 | 800 | 1280×960 | rozciągnięte | 400 | Razer Viper V3 Pro Black | ZOWIE XL2566X+ | |
| 400 | 1.4 | 560 | 1280×960 | rozciągnięte | 240 | Razer Deathadder V3 Pro Black | ZOWIE XL2546K |
Średnie eDPI składu 752średnie DPI 560średnia czułość 1.46
Celowniki graczy
Kod można skopiować lub otworzyć w generatorze; kody sprzed aktualizacji z 22 września 2026 roku są przeliczone na piksele.Trofea i finały
Zwycięstwa i miejsca na podium Alliance na dużych turniejach- 5th - 6thStake Ranked Episode 4$9 000
- 5th - 6thFISSURE Playground #3$65 000
- 3rd - 4thXSE Pro League 2026$90 000
- 1.Journey Summer 2026$10 550
- 5th - 6thStake Ranked Episode 2$9 000
- 1.Conquest of Prague 2026$23 218
- 1.Journey Spring 2026$10 000
- 2.ESL Challenger League Season 51: Europe - Cup #1$5 000
- 1.CCT Season 3 European Series #15$22 000
- 1.Svenska Cupen 2025$15 874
Historia składu
Kto i kiedy grał w AllianceW składzie5
Rezerwa1
PlesseNod 26 czerwca 2025
Byli7
MaiL0922 stycznia 2026 — 10 czerwca 2026wypożyczenie
poiii2 lipca 2025 — 5 stycznia 2026
PlesseN28 września 2023 — 26 czerwca 2025
b0denmaster6 grudnia 2024 — 1 stycznia 2025rezerwa
b0denmaster28 września 2023 — 6 grudnia 2024
robiin22 lipca 2024 — 23 sierpnia 2024rezerwa
robiin28 września 2023 — 22 lipca 2024
Częste pytania
Widzisz błąd lub nieścisłość?
Dane – Liquipedia, licencja CC BY-SA 3.0. Część informacji sprawdzono ręcznie w różnych źródłach, m.in. ProSettings.net. Odświeżane codziennie: obecni i byli gracze drużyn, które grały w turniejach S-Tier od 2024 roku, wszyscy, którzy byli w top 20 graczy roku HLTV, oraz inni zawodowcy.
