


Zawodowiec CS2Kariera zakończona
Szwecja34 lata, 31 stycznia 1992Wsparcie, LurkerPrzydomki: boostmeister, Tec9meister
FaZe Clanostatnia drużynaEkwipunek graczaLiquipedia
olofmeister ustawienia CS2
Olof Markus Kajbjer Gustafsson
FaZe Clanostatnia drużynaEkwipunek graczaLiquipediaZarobki$933 614nagrody drużyn gracza według LiquipediiTop 20 HLTV4 razynajlepsze – 1. miejsce, 2015MVP turniejów6w tym na majorzeDrużyn w karierze8w grze 2010 – 2021
Ustawienia
Celownik
CSxBZxxWx723fvQRhj7yLyjvdcNF2fw8EQDTU3cfue8CHEPrzeliczony z ustawień sprzed aktualizacji z 22 września 2026 roku według dawnych zasad gry dla rozdzielczości 1440×1080 – tak celownik wyglądał u olofmeister. Przed meczem sprawdź w grze.
Otwórz w generatorzeMysz i czułość
- DPI
- 800
- Czułość
- 1.25
- eDPI
- 1000
- Obrót o 360°
- 41.6 cm
- Czułość przy przybliżeniu
- 1.2
- Częstotliwość odpytywania
- 2000 Hz
- Czułość Windows
- 6/11
Wideo
- Rozdzielczość
- 1440×1080
- Proporcje ekranu
- 4:3
- Rozciągnięcie
- rozciągnięte
- Częstotliwość monitora
- 240 Hz
- Tryb wyświetlania
- Pełny ekran
- Jasność
- 93%
Zaawansowane ustawienia obrazu
- Zwiększ kontrast graczy
- Wł.
- Synchronizacja pionowa
- Wył.
- Tryb niskiego opóźnienia NVIDIA Reflex
- Włączone + Boost
- NVIDIA G-Sync
- Wył.
- Maksymalna liczba klatek na sekundę w grze
- 400
- Tryb antyaliasingu (multisampling)
- 2x MSAA
- Ogólna jakość cieni
- Niskie
- Dynamiczne cienie
- Wszystkie
- Szczegóły modeli/tekstur
- Średnia
- Tryb filtrowania tekstur
- Anizotropowe 16X
- Detale shadera
- Wysokie
- Szczegóły cząsteczek
- Niskie
- Okluzja otoczenia
- Średnia
- High Dynamic Range
- Jakość
- FidelityFX Super Resolution
- Wyłączone (najwyższa jakość)
Viewmodel
- viewmodel_fov
- 68
- viewmodel_offset_x
- 2
- viewmodel_offset_y
- 2
- viewmodel_offset_z
- -2
HUD i radar
- Kolor interfejsu
- Kolor drużyny
- Radar jest wycentrowany na graczu
- Wł.
- Radar się obraca
- Wł.
- Przełącz kwadratowy kształt z tabelą wyników
- Wł.
- Rozmiar radaru na interfejsie w grze
- 1
- Powiększenie mapy na radarze
- 0.35
Opcje uruchamiania
-freq 240 -novid -console -w 1024 -h 768Config gracza
Plik olofmeister dopasowany do obecnego CS2.
- Usunięte komendy, których nie ma w CS2: 64.
- Wartości wzięte ze strony, gdzie są nowsze niż w pliku: 2.
- Celownik — obecny, jak na stronie.
- Bindy i reszta — jak u gracza, pogrupowane w sekcje.
- Umieść plik w folderze konfiguracji gry:
Steam\steamapps\common\Counter-Strike Global Offensive\game\csgo\cfg - W Steam: CS2, „Właściwości”, „Opcje uruchamiania” – wklej linię, aby gra wykonywała plik przy każdym uruchomieniu:
+exec olofmeister - Albo prosto w grze: otwórz konsolę i wpisz exec olofmeister.
Sprzęt
MyszLogitech G Pro X Superlight 2 Black
PodkładkaSteelSeries QcK Heavy Black
MonitorZOWIE XL2546K
KlawiaturaSteelSeries Apex Pro
SłuchawkiSteelSeries Arctis Nova Pro Wireless
ProcesorIntel Core i9-11900K
Karta graficznaNVIDIA GeForce RTX 3080
Najważniejsze osiągnięcia
Ostatnie zwycięstwa i finały na dużych turniejach- 1.EPICENTER 2018

FaZe Clan$150 000 - 2.ELEAGUE Major Boston 2018

FaZe Clan$150 000 - 1.Esports Championship Series Season 4 - Finals

FaZe Clan$250 000 - 1.ELEAGUE Premier 2017

FaZe Clan$500 000 - 1.ESL One: New York 2017

FaZe Clan$125 000 - 1.Intel Extreme Masters X - World Championship

Fnatic$104 000 - 1.ESL ESEA Pro League Season 2 - Finals

Fnatic$100 000 - 1.FACEIT League 2015 Stage 3 Finals

Fnatic$100 000 - 1.ESL One: Cologne 2015

Fnatic$100 000 - 1.ESL One: Katowice 2015

Fnatic$100 000
Kariera
8 drużyn
FaZe Clansty 2023, data odejścia nieznana
FaZe Clanławkasty 2022 – sty 2023, 1 rok
FaZe Clancze 2021 – sty 2022, 7 miesięcy
FaZe Clanławkalut 2021 – cze 2021, 4 miesiące
FaZe Clanzastępstwopaź 2020 – lut 2021, 4 miesiące
FaZe Clanławkamaj 2020 – paź 2020, 5 miesięcy
FaZe Clanlip 2018 – maj 2020, 1 rok 10 miesięcy
FaZe Clanławkacze 2018 – lip 2018, 1 miesiąc
FaZe Clanmaj 2018 – cze 2018, 1 miesiąc
FaZe Clanławkakwi 2018 – maj 2018, 1 miesiąc
FaZe Clansie 2017 – kwi 2018, 8 miesięcy
Fnaticcze 2016 – sie 2017, 1 rok 2 miesiące
Fnaticławkakwi 2016 – cze 2016, 2 miesiące
Fnaticcze 2014 – kwi 2016, 1 rok 10 miesięcy- TEAMGLOBALmaj 2014 – cze 2014, 1 miesiąc
LGB eSportscze 2013 – maj 2014, 11 miesięcy
Absolute Legendslut 2013 – mar 2013, 1 miesiąc- H2kpaź 2012 – paź 2012, mniej niż miesiąc
- a2g2011 – 2012
- RG-Esportsgru 2010 – mar 2011, 3 miesiące
Rankingi i nagrody
Top 20 graczy roku HLTV
#192017#82016#12015#122014
MVP 6 turniejów według HLTV
- ESL One: Katowice 2015Major
- ESL ESEA Pro League Season 1 - Finalsduży turniej
- FACEIT 2015 Stage 3 Finalsduży turniej
- StarLadder i-League StarSeries XIVduży turniej
- IEM Katowice 2016duży turniej
- DreamHack Open Summer 2015
Statystyki FACEIT
Mecze na FACEIT za cały czas: zwykłe mecze i ligi, bez oficjalnych turniejówMeczów5 166Zwycięstw55%2816 zwycięstw, 2350 porażekK/D1.23zabójstw na śmierćHeadshoty51%zabójstw headshotemADR83.66obrażeń na rundęNajlepsza seria34wygrane z rzędu
Najważniejsze
Ze statystyk FACEIT z całego okresu
Najlepsza mapaInferno62% wygranych, 133 mecze
NajtrudniejszaOverpass44% wygranych, 50 meczówObecna seria3 wygrane z rzęduNajlepsza seria — 34
Czas w meczach≈ 3 444 godz.około 144 dni gry bez przerwy
Asy47i 540× — cztery zabójstwa w rundzie
MVP6 183≈ 1.2 na mecz
Mapy
Ile meczów rozegrano na każdej mapie i jak często wygrywa
Mirage760 meczów54% wygranychK/D 1.22ADR 84HS 57%
Ancient444 mecze53% wygranychK/D 1.22ADR 83HS 59%
Anubis369 meczów56% wygranychK/D 1.24ADR 83HS 54%
Dust2344 mecze56% wygranychK/D 1.22ADR 87HS 55%
Nuke286 meczów58% wygranychK/D 1.24ADR 82HS 58%
InfernoNajlepsza133 mecze62% wygranychK/D 1.24ADR 83HS 56%
Overpass50 meczów44% wygranychK/D 1.05ADR 80HS 59%
Train49 meczów55% wygranychK/D 1.2ADR 79HS 58%Częste pytania
Widzisz błąd lub nieścisłość?
Dane – Liquipedia (strona gracza), licencja CC BY-SA 3.0. Część informacji sprawdzono ręcznie w różnych źródłach, m.in. ProSettings.net. Ustawienia: 19 czerwca 2026. Odświeżane codziennie: obecni i byli gracze drużyn, które grały w turniejach S-Tier od 2024 roku, wszyscy, którzy byli w top 20 graczy roku HLTV, oraz inni zawodowcy.











