Przejdź do treści
Narzędzie

Kontrpicki Dota 2

Zaznacz bohaterów przeciwnika i swojej drużyny, wybierz pozycję i rangę — pokażemy, kto jest najsilniejszy przeciw wrogom i najlepszy z sojusznikami. Na podstawie milionów meczów, aktualizowane po każdym patchu.

Twoja pozycja
Ranga
Moi bohaterowie

Siła

Zręczność

Inteligencja

Uniwersalni

Kogo wybrać

BohaterWynikPrzeciw wrogomMeczów
Medusa12+5,5%+5,5%1662
Meepo21+3,5%+3,5%724
Venomancer45+3,4%+3,4%3770
Luna1+2,9%+2,9%5214
Alchemist1324+1,9%+1,9%1313
Monkey King12+1,8%+1,8%2246
Magnus3425+1,8%+1,8%4364
Largo453+1,8%+1,8%516
Troll Warlord1+1,7%+1,7%1310
Rubick452+1,7%+1,7%8920

Patch 7.41f

Wszyscy bohaterowie Dota 2: kontry i buildy
Skrzynie CasewayArkana i przedmioty bohaterów Dota 2 — w skrzyniach Caseway.Otwórz skrzynie
Widzisz błąd lub nieścisłość?

Pytania o kontrpiki