Přejít na obsah
simke
Profesionální hráč CS2

simke nastavení CS2

Saša SimićСаша СимићBosna a HercegovinaBosna a Hercegovina22 let, 11. června 2004RiflerZero Tenacityposlední tým, do roku 2025Inventář hráčeLiquipedia
Výdělky$32 096prize money týmů hráče, podle LiquipedieTýmů v kariéře3ve hře 2020 – současnost

Nastavení

Zaměřovač

CSVFx9Cz3u4MvRca79xHYcqVztT9Oi6sPrzQVyCXW5bq8E

Přepočítáno z nastavení z doby před aktualizací 22. září 2026 podle dřívějších pravidel hry pro rozlišení 1280×960 — tak vypadal zaměřovač hráče simke. Před zápasem ho ověřte ve hře.

Otevřít v generátoru

Myš a citlivost

DPI
400
Citlivost
1.9
eDPI
760
Otočka o 360°
54.7 cm
Citlivost při přiblížení
1.05
Frekvence dotazování
1000 Hz
Citlivost Windows
6/11

Video

Rozlišení
1280×960
Poměr stran
4:3
Roztažení
roztažené
Obnovovací frekvence monitoru
360 Hz
Režim zobrazení
Celá obrazovka
Jas
93%

Viewmodel

Odsazení modelu zbraně
Pro pohled z pohovky
viewmodel_fov
68
viewmodel_offset_x
2.5
viewmodel_offset_y
0
viewmodel_offset_z
-1.5

Rozhraní a radar

Barva ukazatelů
Barva týmu
Hráč vždy ve středu radaru
Zap.
Otáčení radaru
Zap.
Čtvercový radar při zobrazení tabulky statistik
Zap.
Velikost radaru
0.845
Přiblížení mapy na radaru
0.5

Parametry spuštění

-novid -tickrate 128 -freq 360 -console

Config hráče

Soubor hráče simke upravený pro dnešní CS2.

  • Odstraněné příkazy, které v CS2 nejsou: 355.
  • Hodnot převzatých ze stránky, kde jsou novější než v souboru: 2.
  • Zaměřovač je současný, jako na stránce.
  • Bindy a vše ostatní — jako u hráče, rozdělené do sekcí.
Stáhnout simke.cfg
  1. Vložte soubor do složky s konfigurací hry: Steam\steamapps\common\Counter-Strike Global Offensive\game\csgo\cfg
  2. Ve Steamu: CS2, „Vlastnosti“, „Parametry spuštění“ — vložte řádek, aby hra soubor spouštěla při každém startu: +exec simke
  3. Nebo přímo ve hře: otevřete konzoli a zadejte exec simke.

Vybavení

  • Logitech G Pro X Superlight 2 BlackMyšLogitech G Pro X Superlight 2 Black
  • SteelSeries QcK Heavy BlackPodložkaSteelSeries QcK Heavy Black
  • ZOWIE XL2566KMonitorZOWIE XL2566K
  • HyperX Alloy Origins CoreKlávesniceHyperX Alloy Origins Core
  • HyperX Cloud IISluchátkaHyperX Cloud II

Hlavní úspěchy

Poslední vítězství a finále na velkých turnajích
  • 1.A1 Adria League Season 1417. listopadu 2024C-Tier3:1 proti ENTiTYZero Tenacity$7 908
  • 3rd - 4thCCT Season 2 European Series #108. září 2024B-Tier0:2 proti B8Zero Tenacity$5 000
  • 2.Thunderpick World Championship 2024: European Series #27. září 2024B-Tier1:2 proti Cloud9Zero Tenacity$5 000
  • 3rd - 4thRES European Series #621. července 2024B-Tier0:2 proti Passion UAZero Tenacity$12 500
  • 2.RES European Series #422. května 2024B-Tier1:2 proti Sangal EsportsZero Tenacity$25 000
  • 1.European Pro League Season 17: Division 216. května 2024C-Tier2:0 proti KONO.ECFZero Tenacity$5 000
  • 3rd - 4thRES European Series #223. dubna 2024B-Tier0:2 proti Nemiga GamingZero Tenacity$12 500
  • 1.A1 Adria League Season 1211. listopadu 2023C-Tier3:2 proti The SuspectZero Tenacity$5 357
  • 1.A1 Adria League Season 1111. června 2023C-Tier3:0 proti Jake BubeZero Tenacity$3 758
  • 1.ESEA Season 44: Main Division - Europe25. března 2023C-Tier3:1 proti SHIPACHIZero Tenacity$3 500

Kariéra

3 týmy
  1. Zero Tenacityna lavičcekvěten 2025 – prosinec 2025, 7 měsíců
  2. Zero Tenacityříjen 2021 – květen 2025, 3 roky 7 měsíců
  3. Young Glorianskvěten 2021 – říjen 2021, 5 měsíců
  4. Cobalt Esportsbřezen 2021 – duben 2021, 1 měsíc

Statistiky FACEIT

Zápasy na FACEIT za celou dobu: běžné zápasy a ligy, bez oficiálních turnajů
102 401ELOsimke-- Region EUPoslední zápasyProfil FACEIT
Zápasů4 627Výher56%2609 výher, 2018 proherK/D1.24zabití na smrtHeadshoty59%zabití do hlavyADR87.77poškození za koloNejlepší série16výher v řadě

To hlavní

Ze statistik FACEIT za celou dobu
Nejlepší mapaAnubis69 % výher, 224 zápasů
NejtěžšíMirage49 % výher, 170 zápasů
Nejlepší série16 výher v řadě
Čas v zápasech≈ 3 085 hzhruba 129 dní hraní bez přestávky
Esa19a 201× čtyři zabití v kole
MVP2 088≈ 0.5 na zápas

Mapy

Kolik zápasů odehrál na každé mapě a jak často vyhrává
AnubisNejlepší224 zápasů69 % výherK/D 1.24ADR 85HS 62%
Mirage170 zápasů49 % výherK/D 1.22ADR 89HS 64%
Dust2125 zápasů58 % výherK/D 1.24ADR 91HS 67%
Nuke108 zápasů67 % výherK/D 1.32ADR 89HS 64%
Inferno57 zápasů56 % výherK/D 1.23ADR 83HS 62%
Vertigo52 zápasů60 % výherK/D 1.34ADR 95HS 62%
Overpass24 zápasů50 % výherK/D 1.05ADR 67HS 66%
Train19 zápasů47 % výherK/D 1.19ADR 87HS 69%
Bedny CasewaySkiny AK-47 v bednách Caseway83 beden, od 55 KčVšechny bedny

Časté otázky

Našli jste chybu nebo nepřesnost?

Data: Liquipedia (stránka hráče), licence CC BY-SA 3.0. Část údajů byla ručně ověřena v různých zdrojích, mimo jiné ProSettings.net. Nastavení: 8. listopadu 2024. Aktualizuje se každý den: současní i bývalí hráči týmů, které od roku 2024 hrály turnaje S-Tier, všichni, kdo se dostali do top 20 hráčů roku podle HLTV, a další profesionálové.