Přejít na obsah
pashaBiceps
Profesionální hráč CS2Ukončil kariéru

pashaBiceps nastavení CS2

Jarosław JarząbkowskiPolskoPolsko38 let, 11. dubna 1988Rifler, AWPerTeam Liquidposlední tým, do roku 2022Inventář hráčeLiquipedia
Výdělky$624 127prize money týmů hráče, podle LiquipedieTop 20 HLTV2×nejlépe 3. místo, 2014MVP turnajů3včetně MajoruTýmů v kariéře16ve hře 2004 – 2019

Nastavení

Zaměřovač

CSmR5xX3bRZnZUfawxzwiWKZjSTicZuu7YcLbn6Q9K889e

Přepočítáno z nastavení z doby před aktualizací 22. září 2026 podle dřívějších pravidel hry pro rozlišení 1280×960 — tak vypadal zaměřovač hráče pashaBiceps. Před zápasem ho ověřte ve hře.

Otevřít v generátoru

Myš a citlivost

DPI
400
Citlivost
2
eDPI
800
Otočka o 360°
52 cm
Citlivost při přiblížení
1
Frekvence dotazování
4000 Hz
Citlivost Windows
6/11

Video

Rozlišení
1280×960
Poměr stran
4:3
Roztažení
roztažené
Obnovovací frekvence monitoru
540 Hz
Režim zobrazení
Celá obrazovka
Jas
110%

Pokročilé možnosti obrazu

Navýšení kontrastu postav
Zap.
Vertikální synchronizace
Vyp.
Nízká latence (NVIDIA Reflex)
Zap.
NVIDIA G-Sync
Vyp.
Maximální FPS ve hře
1000
Režim vyhlazování typu multisampling
2x MSAA
Souhrnná kvalita stínů
Střední
Dynamické stíny
Všechny
Kvalita modelů/textur
Průměr
Režim filtrování textur
Anizotropní ×2
Kvalita shaderu
Nízká
Kvalita částic
Průměr
Zastínění okolím
Vyp.
Vysoký dynamický rozsah (HDR)
Kvalita
FidelityFX Super Resolution
Vypnuto (nejvyšší kvalita)

Viewmodel

Odsazení modelu zbraně
Pro pohled z pohovky
viewmodel_fov
68
viewmodel_offset_x
2.5
viewmodel_offset_y
0
viewmodel_offset_z
-1.5

Rozhraní a radar

Velikost ukazatelů
1
Barva ukazatelů
Barva týmu
Hráč vždy ve středu radaru
Zap.
Otáčení radaru
Zap.
Čtvercový radar při zobrazení tabulky statistik
Zap.
Velikost radaru
1
Přiblížení mapy na radaru
0.7

Config hráče

Soubor hráče pashaBiceps upravený pro dnešní CS2.

  • Odstraněné příkazy, které v CS2 nejsou: 65.
  • Hodnot převzatých ze stránky, kde jsou novější než v souboru: 3.
  • Zaměřovač je současný, jako na stránce.
  • Bindy a vše ostatní — jako u hráče, rozdělené do sekcí.
Stáhnout pashabiceps.cfg
  1. Vložte soubor do složky s konfigurací hry: Steam\steamapps\common\Counter-Strike Global Offensive\game\csgo\cfg
  2. Ve Steamu: CS2, „Vlastnosti“, „Parametry spuštění“ — vložte řádek, aby hra soubor spouštěla při každém startu: +exec pashabiceps
  3. Nebo přímo ve hře: otevřete konzoli a zadejte exec pashabiceps.

Vybavení

  • ASUS ROG Harpe Ace 2 BlackMyšASUS ROG Harpe Ace 2 Black
  • ASUS ROG Sheath IIPodložkaASUS ROG Sheath II
  • ASUS ROG Swift PG27AQWP-WMonitorASUS ROG Swift PG27AQWP-W
  • ASUS ROG AzothKlávesniceASUS ROG Azoth
  • ASUS ROG Delta II BlackSluchátkaASUS ROG Delta II Black
  • AMD Ryzen 9950X3DProcesorAMD Ryzen 9950X3D
  • NVIDIA GeForce RTX 5090Grafická kartaNVIDIA GeForce RTX 5090

Hlavní úspěchy

Poslední vítězství a finále na velkých turnajích
  • 2.EPICENTER 201729. října 2017S-Tier2:3 proti SK GamingVirtus.pro$100 000
  • 1.DreamHack Masters Las Vegas 201719. února 2017S-Tier2:1 proti SK GamingVirtus.pro$200 000
  • 2.ELEAGUE Major Atlanta 201729. ledna 2017S-Tier1:2 proti AstralisVirtus.pro$150 000
  • 3.World Electronic Sports Games 201615. ledna 2017S-Tier2:0 proti Space SoldiersVirtus.pro$200 000
  • 2.EPICENTER 201623. října 2016S-Tier1:2 proti Team DignitasVirtus.pro$100 000
  • 1.DreamHack Open Bucharest 201618. září 2016S-Tier2:0 proti Cloud9Virtus.pro$50 000
  • 1.ELEAGUE Season 130. července 2016S-Tier2:0 proti FnaticVirtus.pro$400 000
  • 1.ESL ESEA Pro League Invitational12. září 2015S-Tier3:2 proti Team SoloMidVirtus.pro$100 000
  • 1.ESEA Season 18: Global Invite Division19. dubna 2015S-Tier2:1 proti FnaticVirtus.pro$70 000
  • 1.ESL Major Series One Katowice 201416. března 2014S-Tier2:0 proti Ninjas in PyjamasVirtus.pro$100 000

Kariéra

16 týmů
  1. Team Liquidsrpen 2020 – srpen 2022, 2 roky
  2. AGOsrpen 2019 – září 2019, 1 měsíc
  3. Virtus.prona lavičceprosinec 2018 – únor 2019, 2 měsíce
  4. Virtus.proleden 2014 – prosinec 2018, 4 roky 11 měsíců
  5. AGAiNprosinec 2013 – leden 2014, 1 měsíc
  6. Universal Soldiersříjen 2013 – prosinec 2013, 2 měsíce
  7. ESC Gamingzáří 2012 – říjen 2013, 1 rok 1 měsíc
  8. ESC Gamingprosinec 2011 – září 2012, 9 měsíců
  9. AGAiNříjen 2011 – prosinec 2011, 2 měsíce
  10. Frag eXecutorsúnor 2010 – říjen 2011, 1 rok 8 měsíců
  11. AGAiNzáskokprosinec 2009 – únor 2010, 2 měsíce
  12. Frag eXecutorsříjen 2009 – prosinec 2009, 2 měsíce
  13. Team Pentagramkvěten 2009 – říjen 2009, 5 měsíců
  14. Betsson Voodoo Gaminglistopad 2008 – květen 2009, 6 měsíců
  15. Vokalzáří 2008 – listopad 2008, 2 měsíce
  16. MODECOMduben 2008 – září 2008, 5 měsíců
  17. polska eXtreme Gamblersbřezen 2008 – duben 2008, 1 měsíc
  18. DELTAzáří 2007 – únor 2008, 5 měsíců
  19. EasyTeamkvěten 2007 – červen 2007, 1 měsíc
  20. DELTAúnor 2007 – květen 2007, 3 měsíce
  21. Team Wilda2006 – leden 2007
  22. infernal Connectionříjen 2004 – 2005

Žebříčky a ocenění

Top 20 hráčů roku podle HLTV
#32014#192013
MVP 3 turnajů podle HLTV
  • EMS One Katowice 2014Major
  • StarLadder StarSeries VIII
  • Copenhagen Games 2015

Statistiky FACEIT

Zápasy na FACEIT za celou dobu: běžné zápasy a ligy, bez oficiálních turnajů
102 514ELOpaszaBiceps Region EUPoslední zápasyProfil FACEIT
Zápasů2 833Výher46%1297 výher, 1536 proherK/D1.03zabití na smrtHeadshoty43%zabití do hlavyADR78.31poškození za koloNejlepší série13výher v řadě

To hlavní

Ze statistik FACEIT za celou dobu
Nejlepší mapaOverpass58 % výher, 53 zápasů
NejtěžšíAnubis46 % výher, 102 zápasů
Aktuální série4 výhry v řaděNejlepší série — 13
Čas v zápasech≈ 1 889 hzhruba 79 dní hraní bez přestávky
Esa15a 203× čtyři zabití v kole
MVP2 533≈ 0.9 na zápas

Mapy

Kolik zápasů odehrál na každé mapě a jak často vyhrává
Mirage239 zápasů50 % výherK/D 1.11ADR 81HS 43%
Dust2217 zápasů53 % výherK/D 1.11ADR 83HS 44%
Ancient181 zápasů50 % výherK/D 1.1ADR 75HS 44%
Nuke143 zápasů53 % výherK/D 1.11ADR 76HS 46%
Inferno123 zápasů52 % výherK/D 1.09ADR 77HS 45%
Anubis102 zápasů46 % výherK/D 0.99ADR 71HS 44%
OverpassNejlepší53 zápasů58 % výherK/D 1.31ADR 79HS 42%
Cache15 zápasů53 % výherK/D 1.13ADR 78HS 40%
Bedny CasewaySkiny AWP v bednách Caseway75 beden, od 55 KčVšechny bedny

Časté otázky

Našli jste chybu nebo nepřesnost?

Data: Liquipedia (stránka hráče), licence CC BY-SA 3.0. Část údajů byla ručně ověřena v různých zdrojích, mimo jiné ProSettings.net. Nastavení: 13. července 2026. Aktualizuje se každý den: současní i bývalí hráči týmů, které od roku 2024 hrály turnaje S-Tier, všichni, kdo se dostali do top 20 hráčů roku podle HLTV, a další profesionálové.